Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez meg voltaképp mire is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez meg voltaképp mire is volt jó?

Figyelt kérdés

Annak ellenére hogy a barátom jóval időseb nálam sorban kinálkoznak fel előtte a nők és már kezd nagyon idegesítővé válni. Először egy gazdag csaj, aztán egy hülye biológus, akik ma napig meg van rá sértődve emiatt mert nem ment bele, most meg az exe kezdi el bökdösni facebookon.... Jól össze is vesztem vele emiatt ma mert nem hittem el neki, hogy ezekkel a nőkkel nem beszél mert már 2 hete ez jön mindenhonnan... én nem akarom elveszíteni, de már szakításhoz közel kerültünk...

mit tegyek? Mit tanácsoltok? Én tanácstalan vagyok.


2014. ápr. 19. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szereted? ő szeret? haigen, akkor ne akadj ki, mert az jóhoz nm vezet! tudom, mert én is így jártam... de mi szakítottunk és hülyeség miatt
2014. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom meginog, akkor eléggé nagy rá az esély, hogy vége lesz. Ilyenkor célszerűbb szakítani, és nem erőltetni, ami nem megy. Bizalom nélkül nem működik semmilyen emberi kapcsolat.
2014. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2x is végigolvastam de nem jöttem rá hogy miért is vesztettek össze. Zavar az hogy más nők próbálkoznak a pasidnál? Ebbe ő hol a hibás?
2014. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért vesztünk össze, mert én kiakadtam erre a nőkre, elmondtam róluk a nem túl elegáns véleményemet és el kezdtem azzal a csávókkal froclizni, akiknek én bejövök bosszúból... próbáltam tőle elnézést kérni meg hozzábúni de nem engedte, mindig mást akart csinálni, aztán meg helyette rendet raktam, de azt meg természetesnek vette, aztán mondtam hogy menjünk haza és nem is nagyon engedtem magamhoz pedig megpróbálta...

Nagyjából ez történt és itt ülök most tanácstalanul :/

2014. ápr. 19. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A kis bosszúddal csak rosszabbítottál a helyzeten (amúgy én is ugyan azt tettem volna a helyedbe, de később megbántam volna, mert ahogy említettem már csak rosszabbít). Próbáld vele megbeszélni, más tanácsot szerintem senki se tudna adni.
2014. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ráírtam, de nem válaszol... kezdek egyre kellemetlenebbül érezni magam...

Minek kellett ennek az ótvarosnak bele másznia a képbe ha ráadásul még barátja is van és annak idején ő lépett félre?

2014. ápr. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!