Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy 8 éve foglalkozok apop zenével. Sok fellépésem volt már sok helyen. Kb. Egy hónapja volt egy országos ének verseny amin végresikerült elsőnek lennem. Persze ez mind szép és jó, de a barátnőm egyre jobban távolodik tőlem. A gimiben már nem is válalja fel a többiek elött, hogy járunk, és ez nekem nagyon kellemetlen. Egyszer mikor eggyütt ebédeltünk meg kérdeztem, hogy miért viselkedik így. Azt mondta nem milyadtam van, hanem a családban volt valami. Azt tudni kell, hogy néhányan csúfolnak amiért énekelek. Én nem foglalkoztam ezzel. Viszont a verseny után nem sokkal jött még egy énekverseny. Amin nem nagyképűségből, de első lette. Ezt elmondtam persze a barátaimnak is. Két nappal később kaptam egy meghívást interjúra valahova. Nem szeretném itt elmodani hogy hova. Viszont amint ezt elmondtam a barátaimnak és a barátnőmnek, szakított velem és a barátaim is eltávolódtak tőlem. A barátnőm azt mondta, hogy ő egy átlagos hétköznapi srácot szeretet volna magának. Most mi legyen? Kérlek segítsetek!


Elekzdtem azon agyalni, hogy ő mindig fellépés elött felhívott és bísztatott. Egyszer a fellépés után a TV-ben egy röviden megkérdezték, hogy kinek köszönhetem azt, hogy idáig jutottam? Akkor autómatikusan a szūleimet és az énektanárt mondtam. Lehetséges, hogy az is belejátszott, hogy nem mondtam a barátnőmet? Ez belejátszhat??????


2014. ápr. 19. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:
bísztatott=bíztatott (bocsi)
2014. ápr. 19. 22:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Asziszed hogy sztár vagy, olyan nagy sztár vagy? g***be se vagy sztár b***meg!!!!
2014. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3-adjára teszed fel ezt a kérdést, figyelj tudom hogy csalódott vagy, fáj hogy elvesztetted a barátnődet, de őszintén egy kapcsolatban támogatni szokás a másikat nem cserben hagyni. Keress mást!
2014. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2 mondta. Tátott szájú luvnyák alíg várják hogy a koncerteden az első sorbó fobálhassák a melltartójukat a színpadra.
2014. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint #3 :)
2014. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!