Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A baratom kijelentette hogy a legjobb baràtnomnél soha nem aludhatok, nem mehetünk el bulizni ugy hogy o nincs ott es ha ezt nem tartom be akkor elfelejthetem ot. Erre o tegnap ejszaka elment a haverjaival inni hazibuliba. Ti hogy reagalnatok erre?
2014. ápr. 20. 00:55
1 2
 1/11 Johny88 ***** válasza:
Ne hagyd már, hogy beskatulyázzon!
2014. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy o se menjen akkor sehova,vagy akk te is menj el..
2014. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el te is és ha emiatt dob akkor hát Istenem...
2014. ápr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sulek Péter ***** válasza:
ne hagyd magad sztem se :) mi az hogy ő elmehet te meg nem na ne :D beszéld emg vele ha nem változik a helyzet dobd ki :)
2014. ápr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engedelmeskedj az uradnak! Egyáltalán hogy merészelted megfogalmazni ezt a kérdést? Ezért 100 pofon jár.
2014. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább főztél valamit mire hazaért? xDD
2014. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
reggel kiontottem az agybol xD erre o volt felhaborodva
2014. ápr. 20. 01:17
 8/11 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, nekem is ilyen butus a barátom .....viszont én minél jobban próbálok vele alkudozni :) az elejéhez képest lazább már velem és még együtt is vagyunk igaz sok veszekedés után... próbálkozz te is alkudozni és mond neki hogy mi az hogy ő elmehet te meg nem és hogy bízzon meg benned annyira hogy nem csinálsz hülyeséget és nem csalód meg. :) sok szerencsét
2014. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alapvető bizalom hiánya, ami egy komoly párkapcsolat lényege lenne. Ha az nincs meg, akkor ihatsz rá hideg vizet. :(

Amúgy meg jó nagy bunkó lehet, ha téged pórázra rak, ő meg éli az életét magának. :/

2014. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Christian Death ***** válasza:
Luzer baratod van, aludj csak nyugodtan a lezbi baratnodnel
2014. ápr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!