Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok tényleg túl féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok tényleg túl féltékeny?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy házibuliban, párom testvérének a barátnője tartotta. Ő meghívta a nővérét is, nem sok embert ismert, ezért párom próbált vele ellenni. Nagyon jól elvannak tényleg. Talán túlságosan is. Párom állandóan ölelgette, nevetgéltek együtt, viccelődtek. Amikor elindultunk, hogy engem hazakísérjen (10 perc), akkor is össze-vissza megölelgette, mintha nem látná ezer évig, közben ő még jött vissza.

A lányt én csak tegnap ismertem meg, ők már kétszer találkoztak. Mondtam neki, hogy ez nekem már kicsit sok, hogy megismerek egy lányt, életemben először látom és ennyire ölelgeti, viccelődnek. Más lánnyal eddig sosem csinált ilyet, most az volt a kifogása, hogy családtag lesz. Még én lettem a rossz ember, hogy ilyet érzek és elmondom, mert családtag lesz. Tudom, hogy nem akar megcsalni, meg semmi ilyesmi, csak rosszul esett ezt látni, hogy nekem is csak egy ismerősöm volt a buliban és velem ennyire nem foglalkozott. Amikor biliárdoztak és ültünk egymás mellett a lánnyal, akkor is inkább hozzá szólt...

Nem tudom, hogy jogos e, hogy szóltam emiatt. Szerintetek?



2014. ápr. 20. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogos
2014. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Ha nem túloztad el a leírtakat; jogos
2014. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogos de többször nem kell neki mondani csak ha legközelebb is ilyen lesz.
2014. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!