Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik utálják a távkapcsolatot! Hogy döntenétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Téma: megismerkedsz az interneten egy gyönyörű lánnyal, aki nemcsak szép, de intelligens, érdeklődő, értelmes, kedves, aranyos, és minden megvan benne, amire neked szükséged van.


De ugye távkapcsolat lenne (100km), amit mi férfiak utálunk....


Mit tennél? Kitartasz mellette mondjuk nyárig (talán nyáron többet lehetnél vele), vagy keresnél mást a közelbe? Az a sz.r az egészbe, hogy szeptembertől megint kezdődne a heti egy találkozós "kapcsolat"...


Érdemes kitartani? Vagy inkább szakítasz?


2014. ápr. 20. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én neki sem álltam volna
2014. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már idáig eljutottunk, szerintem én megpróbálnék kitartani mellette.
2014. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha tényleg ennyire mondhatni tökéletes akkor én nem dobnám el a helyedbe, lehet hogy később valamelyikőtök közelebb tud költözni a másikhoz.
2014. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kitartanék.. Vannak, akik egyébként is csak heti egyszer találkoznak, mert dolguk van.. Abszurd a kérdés. Örülj neki, hogy hetente lehet! :D
2014. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már dolgozok tehát a nyaram se szabad, akkor se tudnék többet lenni vele.

Szemét dolognak hangzik de egy kalandot eltudnék vele képzelni (és ezalatt értem én a szexet) de kapcsolatba nem mennék bele mert se időm se energiám sincs arra hogy hétvégente ennyit utazzak. Ez esetben a pénz másodlagos de akkor is... inkább költeném az útiköltséget kettőnkre mint buszozásra.

2014. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tarts ki mellette.
2014. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
exem 5km-re lakott de a közlekedés miatt heti 1x találkoztunk.
2014. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
volt két szar nyaram nem akarok harmadikat is
2014. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 moonlightsentinel ***** válasza:
Én idáig se jutottam volna el, ha messze lakik, hogy ez egyáltalán szóba jöjjön xD Nem, utálom a távkapcsolatot, és nem mennék bele távkapcsolatba. 1x-2x talizni, elleni oké, de ennyi.
2014. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer kitartottam egy ilyen neten megismert nő mellett másfél évig, de köztünk 200 km volt a távolság. Nagy hiba volt egy percet is rááldozni, mert az egész egy nagy átverés volt. Végighazudozta ezt a másfél évet. Én meg vakon hittem ebben az egészben, életem legnagyobb kisiklása volt. Soha többé nem kérek interneten megismert nőből. 28/F
2014. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!