Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tulajdonságokat kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságokat kellene keresnem egy lányban akivel járni szeretnék?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit furcsán fogalmaztam meg, de kb az a szituáció hogy 15/F vagyok elsős gimis körülöttem majdnem mindenkinek van barátnője de nekem aki tetszik azzal se tudnék elképzelni egy kapcsolatot.. Egyszerűen nincs közös beszélgetőtémánk se semmi... Kicsit úgy érzem mintha rá lennék kényszerítve hogy barátnőt szerezzek. Vagy én látom rosszul és sima barátot keresek nem pedig barátnőt? Vagy milyen egy egészséges kapcsolat? Te amikor megismerted barátodat/barátnődet volt közös témátok vagy csak simán tetszett a lány/fiú felszedted és a többi megy magától? Kérlek mondjatok valami hasznosat mert lassan kikészít hogy egész nap ezen jár az agyam. Köszönöm ha elolvastad!

2014. ápr. 20. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azon rágódj mit várnak el tőled. Inkább azon hogy te mit szeretnél. Ha szeretnéd azt a lányt magad mellett tudni szerezd meg. De ne a többiek miatt.
2014. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban, hogy a barátaidnak van valakije ez kényszerítő erővel hathat rád. Ugyanakkor nem megfelelő indíték, ha ezért szeretnél barátnőt. Azt, hogy "mindenkinek van valakije" nem veheted figyelembe, főleg nem alapíthatsz rá kapcsolatot. Egyébként nem bonyolult dolog annyira, viszont nagyon sok összetevőből áll. Én azt mondom, kezdj el azzá válni, aki vagy, és ezzel vonzó leszel a lányok számára.
2014. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lányt keress, aki hajlandó szóba állni veled. Igaziból nem vagy elkésve, és nem kötelező járni valakivel. Leszámítva, hogy ennyi idősen már inkább belső kényszernek is kell lennie. De nem biztos, hogy előnyöd származik abból, ha bármilyen retekkel összeállsz, és lekötöd magadat. Inkább próbálgass, és aki bejön, vele megmaradsz egy darabig. De nem kell házasságon agyalni mindjárt az első nőnél, aki hajlandó lesz0pni. Nekem 16 évesen lett először nőm. Nekem is mondták, hogy mert nincsen barátnőm. Ne foglalkozz velük.
2014. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se hagyd, hogy a többiek körülötted befolyásoljanak.

Add önmagad, és úgyis találkozol a megfelelő lánnyal. A közös téma, esetleg érdeklődési kör fontos, legalábbis nekem. Onnan már elindulhat a beszélgetés, aztán majd kialakul.:)

2014. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Igazából nagyon is sok lány van aki szóba áll velem de mind csak baráti szinten. Mondjuk tapasztalatból ki lehet ebből a friendzoneból szakadni csak a legtöbb esetben nem akarok... Aki pedig tetszik az tényleg egy csinos lány, elismerik többen de olyan mintha két külön világ lennénk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy járjak vele. Tudom ez kicsit ellentmondásos de... Azthiszem kivárok biztos, hogy jönni fog egy lány akibel majd minden stimmel :) Köszönöm!
2014. ápr. 20. 10:06
 6/6 A kérdező kommentje:
A 3. válaszadóra visszatérve pedig van belső kényszer is, az a gond, hogy nincs olyan lány akivel ezt el tudom képzelni pillanatnyilag :D
2014. ápr. 20. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!