Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a volt pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a volt pároddal 4 évig éltél, de egy másik egy nő miatt elhagyott, egy idő után szeretne tudni rólad?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Besült a mutatvány, most meg már jó lennél neki.
2014. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám, hogy ha nem haragban vált el tőled, akkor szeretné tudno, h jól megy-e a sorod?
2014. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Szóval most két szék közt a pad alatt tartózkodik?

Szerintem hagyd is ott...

2014. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak most történt a szakítás.Nekem még nagyon fontos ez a férfi.Csak kíváncsi lennék mások véleményére is.Tudom,hogy el kell őt felejtenem,mert nem engem választott.Az autómat már vissza hozta,de a cuccai még itt vannak,már összepakoltam.Nagyon fáj ez a dolog.
2014. ápr. 20. 11:22
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Elhiszem, hogy fáj. Valóban nagyon rossz, mikor az embert elhagyják. De túl kell rajta lenni, és ismét talpra állni.

Hidd el, hogy minél hamarabb túl teszed magad rajta, annál kevesebbet fogsz szenvedni. OK, tudom, hogy ez nem olyan egyszerű...

Ha vissza fogadnád, az sem lenne jobb, csak rövid távon. Ha elhagyott valaki másért, akkor bármikor jöhetne később is valaki, akiért újból elhagy. Az ilyen embert kell hagyni, menjen a saját útján.

És te is járd a sajátodat, és találd meg azt, aki nem fog elhagyni valaki másért!

2014. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a mondat első fele igaz...sajnos a masodik nem, nem vagyok elég dagadt és bunkó:( én amondó vagyok, ne fogadd vissza, mert ugyis le fog lépni ismét, mert ebből tudni fogja, hogy te visszafogadod biztosan!
2014. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!