Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy 27 éves, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 27 éves, de én csak 22 vagyok, lehet, hogy őt ez zavarná?

Figyelt kérdés
Általában fiatalabbnak szoktak nézni engem, de ő se tűnik annyinak. Még alig ismerem, de bejön nekem.

2014. ápr. 20. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
L? F?
2014. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legyenek fenntartásaid. Nem ezen fog állni vagy bukni. Ezen nem fog állni vagy bukni. Nem fog ezen állni vagy bukni. Állni vagy bukni nem fog ezen :D
2014. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, és engem nem zavarna a korkülönbség.
2014. ápr. 20. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont 27 vagyok F és engem egyáltalán nem zavarna. Még 22 alatt sem zavarna, ha elég érett az illető. Mondom, nem ezen múlik.
2014. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Negyedik, min múlna például nálad?

Gondolom hasonló gondolkodás, esetleg komoly-e a lány, és a humorérzék és a többi csak ez után jönne?

2014. ápr. 20. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer belezúgtam egy lányba aki elsőre meg se fogott külsőre, belsőre sem érdekelt. Onnantól, hogy belezúgtam ő volt a legtökéletesebb, nekem való, legszebb akit valaha ismertem, stb stb. Nem tudom megmagyarázni min múlik. Talán azon, hogy el tudjatok lenni, el tudjatok beszélgetni, össze tudjatok barátkozni, a többi pedig jön magától, ha a kémia jó.
2014. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már ilyen, hogy szerelmes lettem nagyon olyanba, aki elsőre nem fogott meg. De attól még bele esett abba, hogy megvoltak olyan tulajdonságai, amelyek fontosak nekem. :)

A kémia remélem majd kiderül. Azt hiszem én most érzek ilyet, és tényleg jó, ha van.

2014. ápr. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!