Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? Vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van egy nagyon jó fiúbarátom, aki sokáig tényleg nem is volt több, aztán egyszer egy átbulizott éjszaka után reggelig együtt voltunk, és végig csókolóztunk. Egyikünk sem volt teljesen józan, de tudatában voltunk a tetteinknek. Utána megbeszéltük, hogy nem áldozzuk fel a barátságunkat, maradjon minden a régiben, de persze hogy változtatott ez a kis kavarodás. Más a kapcsolatunk, baráti még mindig, csak nem értem, mert furcsán viselkedik. Egy este megint együtt buliztunk, konkrétan alig pár szót beszéltünk végig, akkor is csak baráti csipkelődés ment, aztán picit összekaptunk. Semmi komoly, kicsit durciztam, akkor nem nagyon beszéltünk, aztán este végén békítően búcsúzkodni próbált, én nem omlottam a karjaiba, de csak nem engedett. Hosszan ölelt, és nyomott egy puszit a szám sarkára. Akkor jöttem rá, hogy végig ez hiányzott, de most mi ez a helyzet? Mi járhat a fejében?

2014. ápr. 20. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kisregényért :)
2014. ápr. 20. 12:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem elég egyértelmű?

Mogyi

2014. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem..... Jöjjetek össze, ha nézed, neked is és neki is, egyszóval szükségetek van egymásra. Egy próbát megér:)
2014. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem szeret téged, nincs ebbe semmi furcsa. Gondolom már régebb óta szeretné hogy együtt legyetek
2014. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

Itt már kár a barátságot félteni, hisz egyértelmű, h nem tudtok csak azok lenni.

Tessék leülni megbeszélni.

2014. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szerelem kiscsaj.
2014. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a dolog már onnantól átlépte a barátság határait,hogy kavartatok.Ezek után nem kell erőltetni,hogy barátok legyetek,inkább meg kell beszélni,hogyan tovább.
2014. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!