Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne, hogy ha nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy ha nektek börtönbe kellene mennetek, mit tennétek? Megkérnéd a barátnődet, párodat, hogy várjon meg vagy inkább megmondanád neki keressen mást.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért kéne börtönbe mennem?.. Meg szerintem akkor kb az az egyik legkisebb gondod, h lesz-e csajod/pasid v nem...
2014. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondasz semmit csak annyit hogy mesz a kaptarba es ha megvar akkor megvar ez nem rajtad mulik
2014. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret úgyis megvár, te meg semmit nem tudsz tenni
2014. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire mesz be.ha tobb evre akkor nemvarhatod el h a te hibad miatt O neeljen szexualis eletet.ha szereted akkor elengeded az O erdeke miatt.
2014. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szöktessen meg vagy legyen hasznomra,küldjön ezt azt,különben is ő találta ki az egészet ártatlan vagyok.
2014. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen érdekes, h egy csaj is kiírt ezzel foglalkozó kérdést... hm
2014. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem az jobban érdekelne, hogy előtte használható önvédelmi fogásokat vegyek, hogy a se**lyukam érintetlen maradjon.
2014. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!