Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt, hogy csak barátként tekintsek rá?

Figyelt kérdés
Ő akarta, hogy köztünk csak barátság legyen, én többet akartam, és az a gond, hogy most sem tudok rá barátként tekinteni sajnos, és nem értem miért nem. Rám szokott írni, szinte mindennap beszélünk, de sosem tudok vele sulin kívül találkozni, akárhányszor hívom is el, mindig közbe jön neki valami. Már ott tartok, hogy nem fogom elhívni, mert felesleges, majd max akkor, ha ő akarja. Az is bizonyítja azt, hogy nem tudok barátként tekinteni rá, hogy ha más fiúról beszél nekem, hogy milyen jó fej stb., az engem nagyon zavar és kényelmetlenül érzem magam, pedig nem így kellene lennie. Azt szeretném, hogy kiábránduljak belőle végleg, mert az eszem ezt sugallja, csak az érzéseket nehéz irányítani. Segítsetek legyetek szívesek. F/17

2014. ápr. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önbecsülésed helyes mederbe terelése okán szakítsd meg vele a kapcsolatot, és legközelebb ne menj bele olyasmibe, ami nem azonos veled.
2014. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A valasz egyszeru:Lepj tul rajta ennyi!!!Ne szaladj olyan szeker utan ami nem vesz fel!!Torodj a barataiddal inkabb.
2014. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fülig szerelmes vagy abba a lányba,és bizony nem könnyű szitu az ha a lány a lánynak nincsenek hasonló érzései.

Ha megmondod neki,hogy szereted akkor könnyen elképzelhető,hogy a barátságát is elveszíted,pedig egy jó barát mindig jól jön.

2014. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: That's the losers think like..
2014. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!