Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérhetek!? (alul)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérhetek!? (alul) nomális válaszokat!

Figyelt kérdés
Na szóval én 12 éves lány vagyok van egy barátom (a szüleim is tudják) ő 13 éves 7.-es, és olyan egy hete jötünk össze, é van az osztályomban egy két fiú akiknek tetszek (szerelmesek belém) az egyik folyton bókol meg minden a másik meg fogdos szó szerint és én szóltam neki hogy hagyja abba de nem fejezi be! A barátom egyszer már neki ment, de mondtam neki hogy inkább hagyja, de a barátom mégis meg akarja verni, mit kénne csinálnom? Nem akkarok nagy ügyett csinálni belől.
2014. ápr. 20. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb taperol kérd meg, hogy vegye le a kezét rólad, ha erre semmi változás, akkor egy jól célzott térdmozdulat az ágyék irányába és soha többé a közeledbe sem megy!
2014. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megfog, megfordulsz és felpofozod, és megfenyegeted egy rendőrségi feljelenétssel szexuális zaklatás vádjával
2014. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ezekel pofon is vágtam, de nem használ, mikor mondom hogy hagyja abba akkor ezt mondja: "Miért mi lesz hívod Danikádat?" ja és az osztályal járunk uszásra is és ott a barátnőimet is fogdosa engem is
2014. ápr. 20. 17:39
 4/18 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy tökön rúgtad! Ettől minden gyökér leáll. Tiszta erőből kell, hogy összeessen a padlón és mindenki rajta röhögjön.
2014. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Akkor szólj az osztályfőnöknek! Vagy kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek a fiú szüleivel. Akkor be fog ilyedni és a közeledbe se fog majd menni.
2014. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A barátom ezt már meg tete úgy hogy fel állni sem tudot, de nem használt, mit kénne teni?
2014. ápr. 20. 17:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Van annak jelentősége hogy te teszed vagy a barátod.
2014. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2014. ápr. 20. 17:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy szétvágja a barátod. Le fog állni. ;) Engem nem tudna a barátnőm visszafogni, ha hozzáérne egy másik srác.
2014. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na igen de nem akkarom hogy megint...osztályfőnökit kapot, de végülis sulin kivül...hát miért is ne :)

De ott van az a fiú aki mindig udvarol az semm áll le...őt is mwg akkarja verni :\

2014. ápr. 20. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!