Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap megtudta a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megtudta a barátom, hogy vagdosom magam, azóta nem veszi fel a telefont, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap délben a barátom rám írt a facebook cseten, hogy tudja, hogy bántom magam és mégis miért nem mondtam el neki, hogy problémáim vannak.

(A legjobb barátnőm mondta el neki, ő tudja csak egyedül ezt rólam, azt mondta nem rosszból, csak véletlen célzott a hegeimre..vagy valami ilyesmi és aztán már el kellett mondania neki).

Aztán a barátom meg se várta mit írok vissza lelépett faceről.

Azt hittem hívni fog, de nem tette. Én hívtam, egészen mostanáig hívogatom, egyszer sem vette fel. Sms-t is küldtem, cseten is írtam neki egyikre sem válaszol..


Annyi lenne a kapcsolatunknak? Szerintetek mit tegyek? :(

Úgy sajnálok mindent..


17/L



2014. ápr. 20. 18:15
1 2
 1/12 Laylah ***** válasza:

Hagyj neki időt, valószínűleg keresni fog, mikor úgy érzi, letisztázta magában.

Másik: a vagdosást hagyd abba. Én is csináltam anno (bár én inkább karcoltam csak, hogy fájjon, de nyoma ne maradjon), és csak akkor hagytam abba, mikor az aktuális pasim azt mondta, hogy ha nem hagyom abba, akkor szakít. A problémáidat nem oldja meg, viszont keresned kell egy másik módot, hogy a felgyülemlett dühöt, fájdalmat és egyéb energiákat levezesd. Kezdj el futni, vagy valami. Csak tedd félre az éles tárgyakat.

2014. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Fejezd be ezt a hülyeséget!!! Ilyet normális ember nem csinál!! Szerintem vége a kapcsolatotoknak. Hagyd békén, szerintem nagyon csalódhatott.
2014. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
17 evesen tobb eszed is lehetne..
2014. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a vagdosást, ez a legjobb, amit tehetsz.
2014. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A vagdosás az én dolgom. Igen, tudom hülyeség..

Ha felvenné a telefont akkor elmondanám neki, mindent, de ha elhagy akkor szerintem még annyi esélyem se lesz abbahagyni, mint most. .

2014. ápr. 20. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy abbahagyod.
2014. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hagyda abba a vagdosást... eggyátalán miért kezdzed el???
2014. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
85%

"Hagyda abba a vagdosást... eggyátalán miért kezdzed el???"

Szerintem ez már magánügy, és nem tartozik a kérdéshez. Mégis válaszolva, saját példából: tehetetlen düh, saját magadra irányuló harag, stb. levezetése. A fájdalom eltereli a gondolataidat, viszont társul mellé egy olyan felfogás, hogy "megérdemlem a fájdalmat, én vagyok a hibás". Ergo magadon állsz bosszút a saját vagy mások hülyeségei miatt. Az egyetlen probléma az, hogy ha nem végzetesen vágsz, akkor az érzések ugyanúgy megmaradnak a problémával együtt, tehát gyakorlatilag semmi értelme nincsen az ideiglenes megkönnyebbülésen kívül. Ezért javasoltam, hogy nézzen magának valami aktív hobbit, amiben levezetheti ezeket az indulatokat. A vagdosás elég addiktív tud lenni, én is 2-3 évig csináltam... Megfelelő inspiráció, pótcselekvés és akaraterő kell ahhoz, hogy abbahagyja.

2014. ápr. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, nagyon igazad van.

Sok rossz dolog és fájdalom miatt csináltam és azért, hogy megbüntessem magam..

Tegnap késő este végre beszéltünk barátommal telefonon.

Ma pedig találkozunk és mindent átbeszélünk.

2014. ápr. 21. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, mire jutottatok!
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!