Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek újra az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek újra az exemmel?

Figyelt kérdés
10hónapig voltunk együtt.Egy hónapja szakítottunk. Ő szakított velem, azért mert azt mondta még fiatal és ki akarja élni magát. Kidobott gyakorlatiéag. Én utánna még könyörögtem neki hogy, ne szakitsunk, jöjjünk össze újra. És azóta eltelt egy hónap. Én élveztem a szabadságot. És most ő könyörg nekem hogy hülye volt mégis kellek neki. Minden barátom azt mondja hogy jöjjek vele összeújra, mert nagyon összeillettünk. Én most nem tudom, hogy mit lépjek. Kérlek adjatok valami tanácsot :((

2014. ápr. 20. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
És majd egy hónap múlva megint rájön, hogy szabad akar lenni. :D
2014. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jettenuator ***** válasza:
Attól függ mi a fontosabb, a boldogságod vagy a büszkeséged :) Nehéz kérdés, attól függ mennyire bízol meg benne hogy nem játsza ugyanezt el 2 hónap múlva.
2014. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, nem lenne bőr a pofámon ilyet csinálni:

Együtt vagyok valakivel, akit szeretek, eszemben sem

jut más nő után nézni. DE tegyük fel, jön egy agyfaasz,

és kiütközik, hogy nem éltem ki magam, fiatal vagyok,

ezért 1 hónap alatt megfektetek annyi nőt, amennyit

tudok.. legyen. Aztán pedig vissza ahhoz, akit annyira

szeretek... Bocsi, de én pofánköpném magam a srác helyében.

2014. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kiraalalala válasza:
hagyd a francba:) lehet hogy csak egyedül érzi magát, mert nem kell senkinek és megtalál téged..
2014. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre mindíg valaki azt mondja, hogy vissza menni az ex-hez az olyan, mint a kiásott döglött macskát akarnál simogatni újra...

Szerintem csak talalt egy másikat akivel nem jött úgy össze, mint ahogy akarta volna... esetleg csak megejtett pár kalandot, hogy ígyesen ne csaljon meg... de ha annyira szereted, úgyis vissza mész hozzá vagyis vissza engeded. Te tudod, remélem lejött mi a véleményem.

2014. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most mindegy ki mit mond az a lényeg, hogy Te hogy érzel kell-e még neked az exed. De ha tényleg élvezed a szabadságot akkor nincs is miről beszélni! :)
2014. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!