Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy nem találják a mai emberek a párjukat? Sok szingli lehet?

Figyelt kérdés

Környezetetekben, ismerősöknél, barátoknál mennyire látjátok, hogy nem találják az emberek párjukat.

Vagy ha talál is valakit hamar kiderül, hogy valami nem stimmel és pár hónap után szétmegy a dolog.


2014. ápr. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból van a legtöbb. :)
2014. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok óriasi igényei miatt.
2014. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát.. az ismerősömnek jelenleg az a baja,hogy olyan lányt keres,akivel családot alapíthat. csak nehéz találni ilyet..:))
2014. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben nagyon kevés szingli van, inkább jellemző, hogy az emberek megtalálják a párjukat. 30 felett meg tényleg alig van egyedülálló.

Persze olyan is van, hogy kiderül, nem stimmel a dolog, de töredéke sincs szakítás, vagy válás annyi, mint amennyiről ezen az oldalon becsléseket olvasok.

2014. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hümm...környezetemben úgy 50 ből 3 embernek nincs senkije...


Viszont a legtöbb beérte egy egyszerűvel..én válogatós vagyok :)

2014. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben is többen élnek párkapcsolatban, mint egyedül. És ezek általában hosszútávúak.

Az egyedülállók közül meg csak néhány keres görcsösen magának valakit. Én inkább kivárok. :)

2014. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!