Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác, akivel kavartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác, akivel kavartam, most randira hívott, én viszont nem akarok tőle nagyon semmit, hogy mondhatnám meg ezt finoman? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Borzalmasan érzem magam, de a héten egyszer eléggé berúgtam, és ki is voltam bukva, családi okok miatt, ennek a srácnak meg régóta tetszettem már, és mivel egy buliban voltunk, eléggé összegabalyodtunk az este végére. Ő meg ezt úgy vette, hogy akkor egyenesben van...

Másnap rám is írt, hogy nagyon jól érezte magát velem, meg minden, és hogy lenne-e kedvem majd csinálni valamit, én meg nem tudom, hogy most hogy utasítsam vissza. Az egyik barátnőm a buliban még oda is ment hozzá, hogy nekem tetszik, úgyhogy ez így még jobban rontja a dolgokat. Elmenjek vele randizni és ott próbáljam meg mondani, hogy nem akarok kapcsolatot vagy már előtte mondjam neki? Nagyon rossz vagyok a visszautasításban, úgyhogy nem tudom, mit csinálhatnék... És nagyon aranyos ez a fiú, úgyhogy nem akarom megbántani, bár gyanús, hoyg ez nem kivitelezhető...



2014. ápr. 20. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el, hogy sok volt a pia, és ne haragudjon, de nem fog menni...
2014. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rúgjál be a randin.
2014. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23/F


szerintem, ne randin mond el neki, mert ak nézheted a képét és az mindkettőtöknek kellemetlen lesz a sárcnak meg fájni fog.

Szerintem írd meg neki h nem akarsz komoly kapcsolatot, és hogy lelkileg trottyon voltál és részeg. Kérj bocsánatot.

De sztem ezt írásban tedd.

Ha nekem 1 jó csaj mondaná ezt személyesen és látná milyen képet vágok ak talán meg is ölelne nyugtatásként vagy a kezem fogná. De hidd el a kedvesség olykor hatalmas nagy kegyetlenség tud lenni.


De ha elutasítod ak legyél nagyon biztos benne h neked tényleg nem szimpatikus. Nehogy évek mulva jöjjél rá h mit vesztettél, mert én többször is jártam így sajna. Most is abban vagyok h életemben nem fogok olyan jókat találni mint amikre fittyet hánytam, és ráadásul az ölembe hullottak. gyakorlatilag számba repült a sültgalamb. pontosabban olyan szép nők amiktöl szebbet életemben nem láttam, és kedvesek, és sokat nevettek... stb

2014. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy még egy nagy gubanc a dologban, hogy egy koliban lakunk, és csupán pár ajtónyira egymástól... A berúgás nekem is megfordult a fejemben, de attól nem biztos, hogy úgy alakulnának a dolgok, ahogy szeretném. xD Amúgy köszönöm az értelmes válaszokat, közben egy barátnőm a fejemhez vágta, hogy egy esélyt mindenki megérdemel (józanul is) és hogy menjek el vele randizni, max. utána rájövök, ha mégsem jó vele, szerintetek?
2014. ápr. 20. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

szimpi a barátnőd tanácsa. De vhogy lekellene szögezni azt hogy a randi miatt még nem biztos hogy össze is jöttök végleg.

Én ha 1 társkeresőn jönnék össze randira 1 csajjal, ak előre megbeszélném vele h 1 hónap alatt kiderítjük h összeillünk e. Ezeket már el is terveztem, de a te esetedben nem is tudom h kellene ezt.


Gondold át h mire van neked szükséged, és h ezeket mennyire tudod megkapni az említett fiútol. A jó bulizások garantáltak úgy tűnik. Ha aranyos és kedves ak megértést és bizalmat is adhat gondolom. Meg azokból amiket leírtál megeshet h fontos leszel neki.

Bocs ha rossz tanácsot adok, annyira rábeszélni se akarlak. lehet túlbonyolítom

2014. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Rozsik L.! Nagyon köszönöm a tanácsod, és igazad is van, megpróbálom lebeszélni ezzel a sráccal, hogy még ne kapkodjuk el, vagy próbálok utalni, hogy nem nagyon akarok még kapcsolatot. Amúgy fején találtad a szöget, szerintem is nagyon kedves és megértő ember, és igazából magamat nem értem, hogy miért nem érzek vonzalmat, mikor egy ilyen jó pasi hullik az ölembe gyakorlatilag...
2014. ápr. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!