Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges ragaszkodás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges ragaszkodás? Nagyon félek, hogy elveszítem.

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy 3 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon-nagyon szeretjük egymást, a világ végére elmennénk, csak hogy együtt lehessünk. Viszont sajnos drogproblémái voltak régebben, sikerült leállnia, de most nemrég megint visszaesett. Úgy döntöttünk, hogy elmegy egy elvonóra valamennyi időre. Ott dolgoztatják őket, megfelelő terápiát kapnak. Ez a hely koedukált. Nagyon szégyellem, de hihetetlenül aggódom, hogy mi van, ha elfelejt engem vagy talál mást ott. Persze nem nyaggattam evvel, csak is a kitartásomról biztosítottam. Tudom, hogy képes a változásra, hiszek benne, szeretem őt. Ritkán lehet beszélni, akkor is csak max 10 percet. Ezenkívül 2 levelet válthatunk havonta.

Többször felriadtam álmomból sírva. Nagyon hiányzik és a féltékenységem pedig az önbizalomhiányomról árulkodik, tudom. De őszintén, ki nem gondolna ilyenre?

Nem is tudom igazából mi a kérdésem, csak jól esett kiírni magamból, nem nagyon tudom ezt kivel megbeszélni.

Eddig együtt éltünk, most annyira egyedül vagyok nélküle.

Hogy vészeljem át ezt az időszakot?

Köszi, hogy elolvastátok.


2014. ápr. 21. 00:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne okold magad amiatt, hogy feltekeny gondolataid tamadtak. Aki szerelmes, abban tuti van egy kis (egeszseges) feltekenykedes. Tok jo, hogy felismertetek, hogy baj van, es ha belegondolsz, lenyegeben miattad is hozta ezt a fontos dontest, kettotokert!:) szoval biztosan kolcsonos a szerelem koztetek. Gondolj arra, hogy biztosan te is hianyzol neki, es probalj pozitivan gondolkozni. Ne arra gondolj, hogy meg mennyi idot toltotok kulon, hanem hogy mar mennyi eltelt a kulon toltott idobol!:) az engedelyezett levelekben pedig biztositsd rola, hogy szereted, mellette allsz es varsz ra.. Ez biztosan sokat jelent neki!:)
2014. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Semmit nem tehetsz ami radikálisan megváltoztatná a helyzetet, ezért is érzed magad tehetetlennek. A legjobb hogy ha vársz. Ne képzelj be magadnak semmit amitől szomorú lennél. Gondolj arra h már leszokott és újra együtt vagytok! :)


Sok Sikert! :)))

2014. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta. Biztosítsd, hogy vársz rá, meg hogy minden rendben van, meg hogy melette vagy jóban rosszban. Biztosan ő is sokat gondol olyanra, hogy te most kint valakivel összefekszel stb.
2014. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!