Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szüneteltette a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MnM kérdése:

Párom szüneteltette a kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma majdnem 3 hónapos kapcsolat utàn azt mondta, hogy hullàmvölgybe került, és gondolkodàst kér a folytatàsra, mire bevallottam, hogy szeretem. Erre csak azt vàlaszolta, hogy ő még nem volt szerelmes és nem tudja milyen érzés, na meg hogy nem tudja mit is kellene ilyenkor tennie. Én 19F ő 17L. Suerintetek felejtsem el most, legalábbis próbáljam meg, vagy majd ha készen àll folytatni, menjek bele a további kapcsolatba?

Egyéb infó, hogy én egészen idàig a szeretetet kerestem.



2014. ápr. 21. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nyomd meg a stop gombot, majd a nextet és egészségedre
2014. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érzett szerintem irántad semmit nagyon.. Ezért is kért gondolkodási időt mikor bevallottad ezt, de ez mindig rossz dolgokkal jár vagy is általában.
2014. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad és szórakozz!
2014. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezt a szüneteltetést. Mi ez a baromság? Szüneteltetitek és olyankor lelkiismeret furdalás nélkül kefélhettek akivel akartok? Ez aztán a szerelem apukám, gratulálok. Dobd ki a lotyót a francba.
2014. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudják a 15-17 éves fiatal lányok, úgy ugrálj, ahogy azt ők akarják.

Mondd meg neki, hogy folytatni akarja-e, vagy hagyjátok egymást. Nem éri meg húzni egymás agyát, azzal előrébb nem lesztek.

Legjobb az egyenes beszéd.

Folytatja veled, vagy találsz mást, akivel folytathatod.

Mondd ezt neki.

2014. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzza az időt, amíg számára jobbat talál. Te vagy a vésztartalék.
2014. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogyan az utolsó mondta, PONTOSAN!

Folytatjátok, vagy hagyjátok egymást, döntsétek el.

2014. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónap? Az teljesítmény! Még most lépj tovább, szórakozz, egyszer vagy fiatal.
2014. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!