Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik társkereső oldalon találtátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Ki írt kire?

Mit?

Meddig leveleztetek ott?

Utána hol folytattátok?

Mikor volt az első randi?

Hol volt és milyen körülmények közt?

Adatlapotok mennyire volt részletes?


2014. ápr. 21. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
úgy hívják: VALÓDI ÉLET
2014. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltam fent. Írtak rám, én is másokra. DE az oldalról nem randiztam senkivel. Egy nővel találkoztam összesen, de nem randi okból, teljesen másból kifolyólag.

Adatlap részletes volt, és VALÓS adatokkal (lehet ez is volt a gond :D)

2014. ápr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
GYK
2014. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiken!
2014. ápr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több helyre is regisztrált a piszok! Hónapok múlva bukott csak le, először a love.hu-n találtam meg, aztán a parom.hu-n. Ki is tettem a szűrét rögtön!
2014. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, segítőkész válaszokat! :)
2014. ápr. 21. 09:19
 7/7 anonim válasza:

Love.hu

Én írtam rá.

Pár napig,majd folytatás msn,skype.

2-3 hét

Hétvégén eljött hozzám,ott is aludt.Minden rendben volt, elmentünk sétálni,moziba,sokat beszélgettünk stb.Köv. hétvégén én mentem hozzá és így ment egy db-ig,majd összeköltöztünk egy év múlva megkérte a kezem és azóta is együtt vagyunk (4éve). Nekem sem voltak pozitív élményeim az ilyen társkereső oldalakkal azelőtt.Mikor megismerkedtünk én is meglepődtem azon,hogy ez milyen simán ment.Teljesen össze tudtunk hangolódni,nagyon sok közös van bennünk,ami már kapcsolatunk legelején is kiderült.Szerintem,jó hogy vannak ilyen oldalak,persze attól még az életben is nyitott szemmel kell járni:)Persze sok fura ember is van fent,ezért nehézkes kicsit,de azért szerintem kiszűrhetők a komolytalan egyének.Mi 100km-re laktunk egymástól,elég kicsi esély lett volna rá,hogy összefussunk valahol.A távolságtól nem riadtunk vissza,megoldottuk.

Adatlapról: Övé jobban ki volt töltve,enyém csak a szükségesek és persze fotó :) Nyilván utána msn-en még cseréltünk több képet,és videón is csevegtünk.

26L

2014. ápr. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!