Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek ebbe a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs mit csináljak,van egy pasi aki szimpatikus nekem,meg tetszik is.Állítása szerint én is bejövök neki,meg szeret stb.Fél éve ismerjük egymást.Viszont volt már egy pár szarul sikerült kapcsolatom és nem merek új kapcsolatba belekezdeni.Barátként elfogadnám őt,mert tényleg bármiről tudok vele beszélgetni.De ebből úgy sem lenne barátság mert ő már többet érez irántam.Amúgy én egy "magányos farkas" típus vagyok,tehát nem egy nagy társasági ember.Szeretek egyedül.És utálok másokhoz alkalmazkodni.És egy jó kapcsolatra lehet nem vagyok alkalmas.

19/L



2014. ápr. 21. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban pedig kellenek kompromisszumok. Azért mert volt néhány sikertelen kapcsolatod, nem kell félni az útól.
2014. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!Csak nem tudom,hogy benne megbízhatok-e?! Még jobban meg kéne ismernem,de nem akarom felesleges húzni az időt.Meg van egy másik dolog is az,hogy ő nem magyar és anyámék szerintem nem tudnék elfogadni.
2014. ápr. 21. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedben ott a válsz.

Több a kifogásod mint az, hogy a kapcsolatról pozitívumokat mondanál.

Ennyi. Max egy alkalmi kufircot elvállalhatsz, ha olyan lány vagy.

Ha meg nem akkor teljesen felesleges egy kapcsolatba beleugrani.

Nekem 4 éve nincs kapcsolatom és több lánnyal is lehetett volna de én sem akarok alkalmazkodni másokhoz.

És az én életvitelembe sem szóljon bele senki.

A srácot meg ne kergesd reményekbe, szépen mondd ezt meg neki szemtől szembe. Jobban megkönnyebbülsz majd és ő sem fog a nyakadra járni, ha tisztázzátok az álláspontot.

Az meg milyen férfi már aki az ilyen elutasítást nehezen dolgozza majd fel...

2014. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én nem akarok tőle elszakadni.Mert nagyon jó barát.Nem történt köztünk semmi,szex meg ilyesmi.És nem is szeretném,mert akkor megromlana még a baráti viszony is.Bár ha megmondom neki,hogy nem akarok tőle semmit,csak barátságot,lehet akkor is tönkre megy a barátság.Nekem sokkal fontosabb a barátság,mint egy kapcsolat!
2014. ápr. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!