Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont a normális emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a normális emberek nem találnak párt?

Figyelt kérdés

Nemtől és kortól függetlenül ezt látom a környezetemben (és magamon is). De ha így is van, ezek a normális emberek miért nem tudnak egymással találkozni?


F


2014. ápr. 21. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, viszont annyira ocsmány külsőm van, hogy sosem lesz párom.
2014. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már hogyne találnának
2014. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
senkinek nem tucat cikk kell hanem egyedi karakterek
2014. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert nincs igény ránk. Az a menő, ha valaki sík hülye, káromkodik, bazári majomnak öltözik és Iphone 5-össel önkioldó nélkül pózol rommá zselézve a haját vagy lányként rúzsozva a száját a fürdőszobatükörben buli előtt.
2014. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaja, ezt én is észrevettem, de lehet köze ahhoz is, hogy nem is keresek párt. Mindenesetre én nem vagyok normális, akár ez is közrejátszhat.:D

L

2014. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4esnél a pont.A média elhülyíti az embereket,főleg a fiatalokat.Az ilyen Éjjel-Nappal budapest jellegű műsorokat hisznek mintának,és akinek normális értékrendje van az a körön kívül esik.Persze azért ettől függetlenül lehet párt találni csak egy kicsit nehezebb.A másik meg hogy a normális embereknek azért vannak elvárásai is.
2014. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért pont azokhoz a párokhoz nem kopogtat gólya akiknél a legjob helyen lenne az a baba és minden vágyuk egy gyerek? Bezzeg a kissebségnek a putriba rögtön összejön meg a 16 éves tini lánynak is. Sok igazságtalanság van az életben, fölösleges ezeken kattogni.
2014. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy normális?Aki olyan mint az átlag?(szürke).Én sem szeretnék a mai"átlag"(normális)szürke emberek közé tartozni.És még párom+ is van. ;)
2014. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ez helyzetfüggő is. Van aki kisvárosban, faluban lakik, neki nyilván nehezebb párt találni, de kis ismeretségi kört is mondhatnék.

Plusz nem is mindenkinek megy könnyen hogy csak úgy odamegy máshoz, és leszólítja. Ahhoz hogy valaki kimutassa hogy normális, kapcsolatot is kell létesítenie.

2014. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: kíváncsi lennék, melyik felszínes tahó pontozta le a válaszomat :D
2014. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!