Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek a fiúnak? Mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a fiúnak? Mégis miért beszélne velem hónapokig, ha lenne barátnője?

Figyelt kérdés

Megismertem egy külföldi fiút az interneten, aki itt lakik Magyarországon az egyetem miatt. Nagyon aranyos, mindenről tudok vele beszélgetni. Már pár hónapja tart a beszélgetésünk, és már tervezzük a találkozót, bár nem lakunk olyan messze egymástól, de történt valami, ami miatt most nem tudom, hogy mit higyjek.

A fiút egy társkeresőn ismertem meg, ahol először az angol miatt kezdtem el vele beszélni, aztán egyre jobban megkedveltem. Mindig azt mondta nekem, hogy ő csak olyan lányokkal tud kapcsolatot elképzelni, aki belülről is szép, a k*rvákat utálja. Azt mondta, hogy boldog és szerencsésnek tartja magát, hogy megismert engem, és nagyon szeretné, ha a barátnője lennék. A válaszom az volt, hogy igen, ha találkozunk akkor 100%-osan is az leszek.

Azon a társkeresőn volt az egyik barátnőmnek is egy profilja. Hülyeségből megkértem, hogy írjon rá erre a fiúra, hogy megtudjam, másnak is ír-e ilyeneket, mert már szinte túl szép volt, hogy igaz legyen. Direkt úgy viselkedett a lány, olyanokat írt neki, mint a "belülről csúnya" lányok. Nem tartott túl sokáig a beszélgetés, a fiú elhordta mindennek, és azt is megemlítette, hogy nem kíváncsi a r.bancokra.

Egyik nap felléptem én is erre az oldalra, és látom, hogy megtalált egy fiú, akinek ismerős volt a képe. Persze, mivel már láttam azt a fiút az "én" fiúm egyik képén, gondoltam, hogy haverok. Hülyeségből visszaírtam, majd megkérdeztem, hogy ismer-e, olyan származású fiút, mint az enyém, de konkrétan nem kérdeztem rá a fiúra. Mondta a nevét, de azt is, hogy van barátnője. Az én állítólagos barátomnak is az az első neve, rákérdeztem a második nevére is, de ez a fiú mondta, hogy nem, csak az első stimmelt.

Rákérdeztem erre a fiúnál is. Úgy tűnt, hogy tényleg nem tudja, hogy miről van szó. Azt mondta nekem, hogy ott több olyan nevű és származású fiú is van, ahol ő tanul, mint ő, és nem csak ő az egyetlen. Elhihetem ezt neki? Ha tényleg lenne barátnője, akkor hogyan tudna velem hónapokig annyit beszélni, meg mi oka lenne rám pazarolni az idejét? Találkozni is akkor a házában találkozott volna, hogy még véletlenül se lássa meg senki, ha esetleg nem a csajával sétálgat, de simán találkozna velem nyilvános helyen.


2014. ápr. 21. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én másfél évig beszélgettem egy Ukrán sráccal az interneten, aranyos volt és kitartó, sokszor összevesztünk az interneten mert féltékenyek voltunk hogy vajon mit csinálhat a másik miért nem ír már vissza , miért olyan sokára.

Belezúgtam, közben lehazudta nekem a csillagokat is az égről azt mondta amit én szerettem volna hallani.

De mivel naponta órákat beszéltünk így kiderültek a hazugságok , mert azt sem tudta hogy már mit mondott eddig és mindig csak kerekített.

Aztán bevallott mindent apródonként, de ennek ellenére én még mindig bele voltam zúgva, és láttam a szemében skypen azt a vágyakozást azt a csodálatot azt a szerelmet amit irántam érzett.

És mivel tudtam már hogy anyagi okokból ő soha nem fog eljönni hozzám így én megtettem a nagy lépést és elmentem hozzá és azóta is együtt vagyunk másfél éve.

Szóval már 3 éve ismerem.

Amíg az ember nem találkozik a másikkal mindenre gondol és az ember érzi személyesen ha valami gond van, nálunk nem volt gond, minden okés.

Járj utána!

2014. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 .csak egy lány. válasza:
Sok a hasonló nevű fiu. Látszik hogy tényleg kerüli a r.biket, abban te is biztos lehetsz. Szerintem találkoznotok kéne, hogy tényleg az-e akinek mondja magát, meg hogy közelebbről is megismerjétek egymást.
2014. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem mindenképpen találkozzatok, ismerjétek meg egymást személyesen (volt távkapcsolatom, összehasonlíthatatlan, két külön rendszer a személyes és az internetes kapcsolat). személyesen jön ki igazán az ember személyisége, és szerintem ha úgy érzed, megérdemli, bízz meg benne.

(persze lehet, hogy csak naiv idealizmusom súgja ezt, és hogy alapból jót feltételezek minden emberről...)

18F

2014. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!