Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj mit tegyek?

Figyelt kérdés

A haverom 13 éves 1 évben 2-szer járt azzal a lánnyal 12 éves (nem rosszúl néz ki van melle meg segge is normál méretű)nem is csúnya.

2.-szor a tanár miatt szakított vele de a haverom elmondta neki hogy mind a kétszer megcsalta egy vele 4-évvel idősebb lánnyal de a lány még mindíg szereti és megint járnak . Én meg egyszer bevallottam a lánynak hogy szeretem de már nem ! Ez évben a lány elmegy de távkapcsban akarja folytatni a haverommal de a haverom nem

Én mit tegyek ...?



2014. ápr. 21. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is: tanulj meg érthetően fogalmazni. Ha ez megvan, hagy békén a csajt is és haverod is (csajt azért, mert neki nem tetszel, a haverodat azért, mert az ilyen nem haver). Menj legózni, focizni vagy bármi mást.
2014. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2014. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de nem bírom, mikor kisgyerekek játszák a felnőtteset...
2014. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 13 éves gyerek megrakott egy 17 éves csajt?

Ne már! :D

2014. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es dehogyis
2014. ápr. 21. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig ezt írtad
2014. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!