Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal huszas éveiben járó lányok (vagy még 20 évesek se) vénemberekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerkeltő ez a dolog... Sok lány ismerősömnél Azt tapasztalom, hogy már igen fiatalon 18-20 évesen összejön egy 30 felettivel- vagy negyven évessel. Mondjuk nyilván azért, mert gazdag a pasi. Elég szomorú, hogy ilyenek a mai lányok... De azt nem értem, hogy a csaj szülei hogy engedik ezt meg??? Hogy a lányuk pasija majdnem annyi idős, mint az apjuk. Én a lányomat tuti, hogy örökre eltiltanám egy ilyen vén fsztól.És a pasi nem szégyenli magát, hogy érett férfi létére nem volt képes "összeszedni" egy vele egyidős nőt, csak egy kislányt? 10ből 6-7 csajnak tuti, hogy 10 évvel vagy még többel idősebb a pasija... Fúj...
2014. ápr. 21. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
PÉNZ
2014. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
PÉNZ!!!
2014. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy kiírtad ezt a kérdést. Hasonló véleményen vagyunk. :D
2014. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Pénz. Ja meg pénz.
2014. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz, pénz!!!
2014. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Bár ne kellett volna kiírnom!:DD Érdekes, hogy a "régebbi" generációknál még nem számított ennyire a pénz... Eltorzult a női társadalom. Szerintem ez azért is van így, mert a Tv-ben is ezt látják kis koruktól kezdve, hogy cicababa és pénzes pasija van, és bármit megkaphat tőle. De az a vicc, hogy ahogy nézegetem ezeknek a lányoknak a pasijait, általában nem is jóképűek ráadásul... Szóval... áhh...
2014. ápr. 21. 15:32
 7/54 anonim ***** válasza:

Olyat írok, amit előttem senki: PÉNZ!

Ja, vagy mégis...

2014. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

Pénz? Lehet, de nem minden kapcsolatban.

Lehet csak már ráunt a korosztályára, mert csalódott

bennük (sok kérdést kiíró, válaszoló fiatal irományait

elég elolvasni, és akkor már nem kell csodálkozni)


Egy 30+ éves pedig már rendelkezik megfelelő biztonsággal,

munkahellyel, egyéb dolgokkal ahhoz, hogy tartalmas kap-

csolatot tudjon kialakítani apuci-anyuci segítsége nélkül.


Gondolj bele, van egy

20 éves srác, tegyük fel tanul, munka nélkül, szülei nem

tehetősek, vagy

35 éves férfi, munkával, van hol laknia önállóan (akár

albérlet is)


Ha jelen van a szerelem, tehát bele tud a nő (legyen 20

éves, ott már vannak nők) szeretni mindkettő típusba,

reálisan melyiket választaná?

2014. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ezek szerint 31 évesen már vénember vagyok? Ezt kicsit magamra vettem. A nők 20 évesen pedig kislányok? Basszus, de gyorsan öregszem.
2014. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Nem fúj! Sajnos a pénz miatt van több 10-nél nagyobb korkülönbség. A normális lányoknál ritka a 10-es, de szerencsére akad. Igenis nem baj! Anyuci meg apuci azért fogadja el, mert a lányukat csóró szakmunkáshoz nem engedik, max ha vele egykorú. Sajnos ritka az amikor nem a pénzt nézik.
2014. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!