Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy jó ideje normális srácot?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, elmondás szerint csinos okos, és elfogadó, ambiciózusnak érzem magam.


Több, mint egy éve nem jöttem össze senkivel. Van, aki szerint azért nem, mert túl nagyok az elvárásaim, de én ezt nem gondolom így. Legutóbbi barátom belsőre egy katasztrófa volt (drogozott, szóval ezen nincs mit magyarázni) és külsőre sem volt semmi extra.


Azóta tényleg olyan valakit szeretnék magam mellé, akinek vannak céljai, értelmes, humoros és megfog benne valami. Nem az a fajta lány vagyok, aki a pénzre hajt, sőt, mindig kínosan érzem magam, ha kapok valamit, ami nem egy apró figyelmesség.


Ennek ellenére miért van az, hogy nem találok megfelelő párt? Egy kis idő után szinte mindenkiben találok valami oylan hibát, ami nem tolerálható (és ezalatt nem a pici és jelentéktelen dolgokra gondolok, mert az mindenkiben van, nyilván bennem is. ) Társkereső oldalakon nem vagyok fent, mert nem hiszek benne, és mert a szabadidőmet nem igazán számítógép előtt töltöm.



19L


2014. ápr. 21. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én belsőre normális vagyok, viszont rettentően undorító külsővel vagyok megátkozva, szóval egy magamfajtával biztos nem állnál szóba.
2014. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert még nem találkoztál velem! :)

22f

2014. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 25 vagyok, és ugyanígy vagyok. Csak fiúban. Ha van kedved beszélgetni írj privit.

2014. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg azért, ami jár és közben viseld el a pofonokat. Ne mutogass másra. Ne mondd, hogy nem Te vagy a hibás, hanem ő vagy ő vagy akárki, ez gyáva duma, és Te fiam nem vagy gyáva. Te jobb vagy annál!”


Mit üzen ezzel nekünk Rocky? Azt mondja talán, hogy nyalogasd a sebeidet, és panaszkodj, ha sérelem ért? Aligha. Nem célravezető az, ha folyamatosan az ellenfeledre mutogatsz, hogy “mert ő miatta van az egész, és ezért utálom.” Lehet, hogy így van, azonban elég, ha egyszer szembesülsz ezzel a ténnyel, nem kell folyamatosan ezt ismételgetni.


Saját lelki nyugalmad érdekében a fókuszpontodat ne az általad vélt probléma okára fordítsd, hanem a megoldásra. Amikor már bekövetkezett a baj, teljesen értelmetlen folyamatosan felidézni annak az okát. A kihívás amivel szembenézel lehet roppant igazságtalan és fájdalmas, mégis jobban jársz, ha a cselekvésre fordítod inkább az energiádat, és kordában tartod az érzelmeidet.


Készülj fel, hogy közben pofonokat fogsz kapni. Főleg, azokban az esetekben, amikor egy olyan összetett problémával van dolgod, ahol mások rosszindulata rajtad csattan ki, és nehezen viselik azt, hogy szembeszállsz velük az igazságodért. Készülj fel, hogy pofonokat fogsz kapni, és ne lepődj meg ezen. Ne kezdj el siránkozni azon, hogy márpedig ez milyen igazságtalan. Abban a helyzetben nincs idő ezen gondolkodni. Amint elkezdesz “lelkizni”, elveszíteted a csatát.



Ráadásul a nagy rácsodálkozások mások gazemberségére eléggé naiv dolog, hiszen azt feltételezed, hogy, ha valaki egyszer keresztbe tett neked, akkor, valószínűleg nem fog többet. Ne csodálkozz! Az emberi butaság határtalan, és lehet, hogy egy buta emberrel van dolgod, akinek az egyetlen fegyvere a mentális, vagy fizikai erőszak, és emberileg egy nulla. Szóval vívd meg a harcot, ha kell, legyen az bármi az életedben, de ne riányálj, mint ahogyan átlagemberek tennék hasonló helyzetben.


Rocky a folyamatos rinyálást gyávaságnak hívja, vagyis, azt, ha valaki  folyamatosan azt hangoztatja, hogy ez a hibás,vagy az a hibás. A gyáva ember ugyanis tudatosan, vagy tudat alatt mentséget keres arra, hogy ne nézzen szembe a problémáival, ehelyett másokat hibáztat. Lehet igaza is, de attól ez még gyáva magatartás. Ezzel gyakran vagyunk így mindannyian, hiszen a mások hibáztatásra való hajlam, néha automatikusan jön elő. De attól még gyávaság.


Miért gyáva az, aki másokat hiáztat? Azért, mert az ember könnyen tud csámcsogni a múltban elszenvedett sérelmein, nyalogatva a sebeit. Könyebb dolog gyávának lenni, mint felvenni a kesztyűt. Érdekes megfigyelés az is, hogy aki hosszú ideig tart magában sérelmeket, akár még rákbetegséget is okozhat magának, pusztán lelki okok miatt. Érdemes tehát odafigyelni, mert az élet megbünteti azokat, akik nem élnek összhangban a világgal, és a dolgok természetével. A gyávaság pedig egyáltalán nincs összhangban azzal, amit Életnek nevezünk.  Ha tehát, tudod, hogy mit érsz, menj és küzdj meg érte!

2014. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kérdést, de tudom,hogy az az oka,hogy te is, mint az összes többi lány csak a külsőt nézed, ha azt írod,hogy nem csak azt, én akkor is tudom,hogy csak azt. Ja, kellemes ünnepeket! :)
2014. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és én miért nem találok normális nőt? elegem van már ezekből a szánalmas kérdésekből.. fogadd el hogy a világ egy nagy rakás szar, és ha megtalálod életed szerelmét (akár többször is) az még csak rád se heverít

tököm kivan hogy mindenki itt rinyál hogy jajj nincs pasi nincs nő..


erre ez a válaszom:


https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw


lehet hogy ez csak egy film, mert az is, és lehet hogy betanult szöveg, de IGAZSÁG

19évesen nem kéne sírdogálni ilyen dolgokról


az élet nem a szexről szól!

2014. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyisd ki akkor a szemed!


"Miért nem találok ..."


Mert nem is keresel, csak válogatsz a töketlen udvarlóid között, de hogy te tedd meg az első lépést, az gondolom már büdös számodra.

2014. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez van, ha a lányok csak a külsőre helyes fiúknak adnak esélyt.
2014. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pontosan... a legtöbb lány észre sem veszi hogy a fiú megis halna érte annyira belé van esve, nem inkább elutasítja valami csodás indokkal és ennyi volt

ne merjétek leszólni azokat akik a magányt és az antiszoci életet választották mert amit ti meg kaptok serdülő korban azt ők még felnőttként sem...

2014. ápr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Társkereső oldalakon nem vagyok fent, mert nem hiszek benne, és mert a szabadidőmet nem igazán számítógép előtt töltöm. "


Ok, ez eddig rendben van. De:

És akkor helyette hol keresgélsz? Mert ha a megszokott környezetedben nem találtál, és ilyen fontos neked, hogy találj, akkor gondolom a kérdés kiírásánál többet is tettél az ügy érdekében: kerestél új társaságokat, megnéztél új közösségeket, ahol találkozhatsz megfelelô jelöltekkel, ilyesmik.

Tehát ha megmondod, hogy merre és hogyan kerestél, akkor esetleg lehet esélyünk megmondani, hogy mit lehetne jobban csinálni.


Vagy ha az a válasz, hogy úgy különösebben nem keresgéltél, akkor meg ez a válasz, hogy miért nem találsz.

2016. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!