Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire érdekelne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire érdekelne a párotok nagy mértékű hízása? Részben meleg kérdés.

Figyelt kérdés

Egyik régi haverommal már nagyon régóta nem találkoztam, mert a barátjához költözött egy messzi városba. Ma újra találkoztunk és alig ismertem fel. Legutóbb mikor láttam kb 45 kilós, mosolygós fiú volt aki nekem is eléggé tetszett, most meg szerintem vagy 15 kilóval több életunt, búskomor ember lett belőle. Számomra nagyon nagy csalódás és nem értem hogy a pasija miért nem cseréli le (mert ő sem utolsó kinézetre). Lehet, hogy felszínesnek tűnök, de higgyétek el hogy nagyon látható a változás. Titeket ez mennyire zavarna párkapcsolatban? Nem csak melegek válaszát várom!

20/L


2014. ápr. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Részben meleg kérdés :D


Ez a legjobb dolog, amit ma eddig hallottam!

2014. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezen mi olyan mulatságos?
2014. ápr. 21. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet pont a párja miatt lett olyan amilyen, egy rossz kapcsolatban is van hogy ez lesz.
2014. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Mi közöd hozzá? Te úgysem kellesz neki, a köcsögjének meg pont így tetszik, 45 kilósan komoly kinézete lehet egy "férfinak'.
2014. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, mert nekem kellene csak megfogalmazódott a kérdés a fejemben hogy mit keres mellette egy ennyire jó pasi.. Engem személy szerint zavarna ha a pasim ennyit hízna. Azért köszi, hogy írtatok.
2014. ápr. 21. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyire zavar ,hogy övé a szexi bébi?
2014. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

45 kilóról hízott 15 kilót? Én is 60 kg körül vagyok, és mindenki és magam szerint is elég vékony vagyok. Nem zavar amúgy, de tisztában vagyok vele hogy még rámférne egypár kiló :) Szóval egy 45 kg-os fiú már természetellenesen sovány, úgyhogy nem értem hogy hízott egy kicsit az miért baj. A búskomorság meg egyáltalán nem biztos hogy ezért van.

4/F

2014. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mármint 24/f :)
2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Köszi, hogy írtál :)
2014. ápr. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!