Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nagyon leinná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nagyon leinná magát egy szórakozóhelyen (pl ma is egy húsvéti buliban) támogatnátok, foglalkoznátok vele vagy kiábrándítónak tartanátok?

Figyelt kérdés
pl én nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy kéne fogjam a párom,annyira lerészegedne, engem taszítana. Ez gáz?
2014. ápr. 21. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
alap hogy foglalkoznék vele nem hagynám ott.
2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira lerészegedik, hogy csak húzni lehet a földön, akkor is támogatnám, de valószínűleg elgondolkodnék a kapcsolatunk további részén. Ha részeg lesz, de még lehet szólni hozzá, akkor nincs bajom, főleg ha ünnepről van szó, amikor van idő szórakozni el lehet nézni.
2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magát leihatja, de engem akkor sem tud leinni.
2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én eleve csak olyan valakivel lennék együtt, aki nem issza le magát, tudja, hogy mennyi az, amitöl még nem lesz részeg.
2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiábrándító lenne, de évi pár alkalommal belefér. Ettől függetlenül foglalkoznék vele, támogatnám, de ezt bármelyik ismerősömmel megteszem (még a távoliakkal is).

Mindenkinek más a tűréshatára, ettől függetlenül engem is taszít mindkét nemnél ha annyira lerészegedik, hogy nem tud magáról.

2014. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező lány.

A válasz attól függ, hgoy mi a párod


A - 58 éves nyugalmazott vájár Komlóról.

B - 13 éves matekszakkörös srác egy belvárosi ált.iskolából

C - Ryan Gosling az és tegnap kérte meg a kezedet

2014. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kiábrándító, ha szereted a párod foglalkozol vele. Persze ha minden héten hullarészegre issza magát akkor otthagyom majd tanul belőle.
2014. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hagynám ott, de másnap már nem nevezném páromnak.


Utálom az alkoholt, dohányzást szóval ha részegségig inná magát mellettem, akkor nagyon nem illünk össze!

2014. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!