Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni mert nem akarok vénlány maradni örök életemre. Ez helyes?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mire gondoljak. Engem senki se tudna szeretni? Nincsenek igazi barátaim sem. Depressziós és zárkózott vagyok. 2 pasim volt, akikkel a internetről ismerkedtem meg és nem tartottak sokáig ezek a "kapcsolatok". Még senkivel nem szexeltem, mert nem akadt rá alkalom, mondjuk ők se erőltették ezt a témát. Amikor párkapcsolatom van akkor boldog vagyok, de amikor ott hagynak depresszióba esem, nincs kedvem semmihez. A velem egykorúak már mind megtalálták az igazit, csak én nem fogom soha. :( L/22
2014. ápr. 21. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem nem helyes, hogy ahelyett hogy élveznéd az életet megakarsz halni. Bármikor találhatsz párt magadnak, bárhol. Járj el szórakozni, nyiss a világ felé.
2014. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lány vagy, szóval neked van esélyed viszonylag sok. Én 27 éves férfiként még egy randit sem mondhatok a magaménak, még sosem akadt olyan lány, aki kettesben találkozott volna velem. Akkor én mit szóljak?
2014. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit mondjon egy nálad idősebb szűz nő? Vagy egy idősebb férfi? Jönni fog valaki hidd el:)
2014. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mégis kivel járjak el szórakozni ha nincsenek barátaim? Amúgy sem szeretem a diszkókat.
2014. ápr. 21. 18:25
 6/20 anonim válasza:
Ne törődj a sok hülyével aki nem vesz észre éld az életet és majdcsak találsz valakit aki igazán szeret.
2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

lehet van vmi gáz ha már se barátaid se semmi nincsen :D

Egy 5ezresé meg 4 felesé meglocsollak ha ez felvidít. :D

2014. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyere velem el egy koncertre vagy sétára.

Nekem sincs sok ismerősöm.

Írj és seggbe rúgjuk a világot.

2014. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom sajnállak. :)
2014. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

22 éves nő vagyok, és nekem se volt még kapcsolatom. Engem is frusztrál, de ilyesmi eszembe se jutna. Jól jegyezd meg, hogy bármi történik is veled, egy dolgon mindig változtathatsz, a hozzáállásodon!

Ha nincsenek barátaid, szerezz! Munkahelyre/iskolába nem jársz? Menj el programokra, és bátran kezdeményezz beszélgetést. Számtalanszor megyek egyedül olyan helyekre ami a barátaimat nem érdekli, engem viszont igen, és egy csomószor ismerkedek ily módon.

Azt gondolom, hogy ha ennyire nem vagy jól magadban, akkor nem tenne neked jót most egy kapcsolat. Egyelőre inkább a barátokra koncentrálj (ők azért tényleg igazi pszichológusok tudnak lenni, persze ehhez idő kell) és változtass azokon a dolgokon amik elkeserítenek.

Olyan sok ember, olyan sok mindent túlélt már. Ne hagyd így el magad, főleg olyan dolog miatt ne amin könnyűszerrel változtathatsz.

2014. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!