Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezte más is úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte más is úgy, hogy nem való neki párkapcsolat? Vagyis, hogy valami hiányzik belőle ahhoz, hogy normális párkapcsolatban legyen valakivel? 22/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
És szerinted belőled mi hiányzik?
2014. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Jelen. :D
2014. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.
2014. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
dettó :) a gond az hogy nem is tudom min kéne változtatni
2014. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Igen. Belőlem a behódolási képesség, utálok függeni másoktól, kívül esik a komfortzónámon. (F)
2014. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Persze, én most abban az időszakban vagyok, de úgy néz ki, nem maradok ilyen, lassan haladok, de biztosan:)
2014. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem nekem való lenne, csak a másik fél hiányzik. :)


N

2014. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak a másikból hiányoztak dolgok amiért nem kellett párnak.

2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem is tudnám pontosan megmagyarázni, de valahogy nem tudom elképzelni magamról, hogy valakivel kézenfogva sétáljak, vagy együtt éljek. Azonkívül így kényelmesebb (még)... Meg vannak dolgok, amiben nem vagyok átlagos és talán el sem fogadna így senki (nem vmilyen látható dologra gondolok elsősorban).
2014. ápr. 21. 19:14
 10/31 anonim ***** válasza:
# 5: Nem, szerintem belőled az hiányzik, hogy belásd, a kapcsolatok nem azonosak a behódolással. Egy JÓ kapcsolatban ugyanis senkinek nem kell behódolni senkinek.
2014. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!