Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha 20 éves vagyok, a srác pedig 27, az okozhat gondokat a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy 27 éves srác. Még csak beszélgetünk, de elképzelhető, hogy több is lesz a dologból.

Nem okozhat gondokat a korkülönbség a kapcsolatban?


2014. ápr. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó! :)
2014. ápr. 21. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, 7 év már semmi ebben a korban.
2014. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha 18 lennél már azt mondanám h gond lenne.

de most már nem.


Feltéve ha nem egy rib***anc anyagias hisztis életképtelen, túlkényelmes pics***a vagy :)

De gondolom nem :)

2014. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 21. 19:56
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:

Okozhat, de nem maga az életkorbeli különbség hanem az esetlegesen ebből fakadó gondolkodásmód.

Nekem legutóbb még 5 év is okozott gondot, illetve az, hogy a 22 éves lány agyszintre és hozzáállásra 16 éves szinten volt.

27F

2014. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, bár velem is előfordult ez a felállás és úgy éreztem, a fiú annyi idősen gyerekesebb mint én. Egy 27 éves férfitól mást vártam volna el. Tehát nem feltétlenül függ össze az életkor a gondolkodásmóddal.

21L

2014. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! :)
2014. ápr. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!