Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 19hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 19hónapja vagyunk egyutt. Az utóbbi idoben eltávolodtunk egymástól. (TOBBI LENT) 1hét szunetet kért, b kell tartani?

Figyelt kérdés

Párommal 19hónapja vagyunk egyutt... az utóbbi idoben nagyon sok volt a tényezo, ami eltávolított minket egymástól.. (suli, munka, másik munka, betegségek, stb. )

múlt héten megbeszéltuk a múltat,s rájottunk, hogy jobban szeretjuk egymást, mint idáig bármikor...rengeteget beszélgettunk, párom bogott, én vele egyutt...végul megkérdzte, hogy mi legyen.. mondtam, hogy legyen vége, erre zuhogtak a konnyei, s uvegesennézett... mondtam, hogy legyen egy hét, amikor átgondoljuk a dolgokat (= a késobbi szakítással)...aztán elment a busszal, olelkezés, szeretlek kimondás, egy csók.. majd amikor hazaért írt.. amit válaszoltam neki, arra már nem... nagyon hiányzik.. szombaton jár le a hét, de én nehezen bírom... ilyenkor írjak neki, vagy hagyjam , s próbáljam meg kibírni?

én 20/L, o 26/F



2014. ápr. 22. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem, ha szakítottatok, akkor vége.
2014. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szakítottunk, szunetelunk (csak szerintem, az már egyenlo a szakítással)...
2014. ápr. 22. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:

A pasik nem szeretik az ilyen "egyhét gondolkodási időket". Ők komolyan szokták venni, hogy vége.

Megérdemled, hogy elveszítsd. Mi szükség volt erre, hogy szakíts vele, ha tudod, hogy szeretitek egymást? Mit akartál elérni vele? Min kellene egy hétig gondolkodni? Nagyon dedó vagy.

2014. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ahol már erre kerül sor, ott hidd el nincs értelme folytatni
2014. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nem tök mindegy? Hisz úgy is szakítottatok, te írtad.

Mogyi

2014. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog mert nem tudom
2014. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi a volt barátnőmmel egyszer 1 hónapig szüneteltünk,mert nagyon eltávolodtunk mi is egymástól,veszekedtünk stb.Jót tett az az 1 hónap,utána nagyon sokáig jó volt másfél évig kb :)
2014. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!