Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy vannak akik 30 éveikbe értek de egyáltalán nem érdekli őket a családalapítás és a házasság?

Figyelt kérdés
vannak ilyenek itt?

2014. ápr. 22. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit, az ő élete és biztos megvan rá az oka
2014. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem sem erdekel meg. A hazassag rendben, de majd kesöbb szeretnek csak csaladot.
2014. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én óvodáskoromban már a második házasságomon voltam túl, elég volt... :-) ...ott rájöttem milyenek a nők!


Különben érdekes kérdést vetettél fel. Én azt mondanám, hogy az emberek túl jól élnek, kiéllték már magukat és közömbösek minden iránt... :-)


Egy olyan világban élsz, ahol 15 éves kis taknyos gyerekek már unják a szexet, kipróbálták a drogot, stb. :-)


Mégis mire számítasz? Persze álmodozni lehet! :-)

2014. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ő dolga.

Mogyi

2014. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de szerintetek lehet simán élni házasság és ygerek nélkül egész életben?
2014. ápr. 22. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a 30-as éveim elején jött el ez a vágy :)

Szerintem akinek még akkor sem, az egyszerűen még nem elég "felnőtt" hozzá. Vagy más foglalkoztatja. Pl. nem mindegy, hogy valaki 20 évesen kezd el dolgozni és harmincas éveire előteremti, ami kell. Vagy hogy mondjuk közel a 30-hoz kezdi el a munkát élete első igazi munkahelyén, mert előtte nappalin tanult végig és esetleg utazgatott, kipróbálta magát egy-két dologban. Nyilván neki előbb önállósodnia kell és megteremtenie a saját életét, utána jöhet a család.

De az is lehet, hogy egyszerűen nem talált olyan társat, akivel ezt el tudná képzelni.

Meg nem mindenki olyan típus, hogy az egyetlen cél az életében a házasság. És a mai világban ezért már nem is nézik le annyira az embert, mint régebben.

2014. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Boldog emberek. 40 vagyok és túl vagyok 2 hazassagon...
2014. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet élni ezek nélkül.


Mindkét véglet egyformán furcsa lehet adott személynek, míg egy másiknak természetesnek tűnhet. Ha valaki egész életében egyedül van, illetve egy másik személy 5 évente cseréli a házastársait/családját, akkor az kívülálló szemmel ugyanolyan szélsőséges és furcsa, de az adott személyeknek meg ismét más a percepciójuk , ezért ők a kívülállók helyébe nem tudnák magukat helyezni.

Végtére is egyik oldal sem " normálisabb " vagy " bizarrabb " a másiknál, minden csak viszonyítás kérdése.

2014. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Vannak


Azt gondolom hogy nekik van a legtöbb eszük, rájöttek hogy a legtöbb nő feleannyit nem ér amennyit kínlódni kell velük, és erős jelleműek hogy tudnak uralkodni a párkapcsolat után való vágyukon. Én becsülöm őket.

2014. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!