Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalhat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja gyógyszerrel védekezünk. Viszont a mi nap találtam nála egy csomag gumit amiből egy hiányzott. Azért lehet nála mert megcsal vagy mi?
2014. ápr. 22. 09:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, kérd számon rajta. Vagy már segíthetsz is neki pakolni.

Ezekben nincs hűség, csak te légy hűséges az ő irányukban.

2014. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Bármi megtörténhet.

Mogyi

2014. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ha nem szólok róla egy szót se de mondjuk egy hét múlva megnézem és hiányzik belőle akkor már jogosan verhetem ki a balhét?
2014. ápr. 22. 09:29
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne várj, pazarolja az életidőd, nem érdemli meg, ha hűtlen.
2014. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
csak úgy mellékesen szólnék h van hogy nőgyógyászati vizsgálatnál szükséges a gumi.
2014. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet igen, lehet hogy nem. A párkapcsolat azért párkapcsolat mert 2 ember alkotja, és az ilyen dolgokat meg kell vitatni:)
2014. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

nem biztos, simán lehet hogy csak nála maradt régről

amúgy ha gyógyszert szed, akkor mással se kéne gumi

2014. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Régről nem maradhatott mert még a gyógyszer előtt is csináltuk és akkor velem vetetett
2014. ápr. 22. 09:32
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért csak óvatossan!


1. nem lehet, hogy a tietek volt a gumi? Mert pl én is most találtam saját magamnál egy régi dobozt. (nem is tudtam, hogy van még - és a tetejében már használtunk is belőle)


2. együtt laktok? Nem lehet, hogy hugának vagy barátnőjének van (mert valamiért szégyelli magánál tartani - én is tároltam az unokahúgom óvszerkészletét mert ő nem akart otthon lebukni és 15 km-re laktunk egymástól. )


Szóval gyanús, de ennyiből nekem közel sem biztos, hogy megcsal.

2014. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

1. Másmilyent vettem.

2. Nem lakunk együtt.


Utolsónak köszönöm szépen a logikus választ :)

2014. ápr. 22. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!