Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális válaszokat! (? )

Figyelt kérdés
Én 12 éves vagyok a barátom 13 és fél, szoktunk találkozgatni mert egy faluban élünk de mikor élőben talizunk szoktak jönni még páran velünk és engem ez nem is zavar csak az hogy élőben nem mond olyanokat ment a facebookon pl.: Imádlak kincsem, szeretlek...stb. ez miért van?
2014. ápr. 22. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
mert még beszari :) Nem meri felvállalni!
2014. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát tudják hogy járunk,akkor?
2014. ápr. 22. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
hát vagy szégyenlős vagy egy "álom" kapcsolatban élsz
2014. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ha nem vagy a közelében, akkor sokkal fesztelenebbül érzi magát... ...amikor meg ottvagy, akkor már hírül sem olyan nagy vadkan... ...vagy ebben a korban még az is megesik, hogy cikinek tartja ha mások előtt imád...


Szeretne csak magának megtartani! :-)

2014. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát végül is én is szégyenlős vagyok kimondani mások előtt, de ugye a fiúnak kell kimondani először?
2014. ápr. 22. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!