Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közepes külsővel és költekezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes külsővel és költekezéssel nem is lehet barátnőt szerezni, akkor ki kell várni amíg 35 leszel és akkor majd a gyereket (eltartatni) akaró nőknek kellesz csak?

Figyelt kérdés
Komolyan írtam már több mint 500 lánynak a neten, élőben is már csomó lány elküldött hogy van barátjuk meg minden. Nálam jobban kinéző, gyúrós, magas, kocsival rendelkező emberek is sokan egyedülállóak, discoban, kondiban és suliban is az emberek többségének nincs is barátnője és fiútöbbség van. Lehet, hogy a lányok többsége otthon van és főleg a fiúk mozdulnak ki. Eljárogatok néha discoba, de legtöbbször csajok szinte rá se néznek a pasikra csak egymással táncolnak. Néhány erős ismeretségi körrel, vagy nagyon jó külsővel rendelkező ismerősömnek van barátnője.
2014. ápr. 22. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát sokan bújócskáznak az már biztos :)


Amúgy meg összességében több a nő a földön, de ez leginkább 50 évesektől felfelé látszik meg leginkább....

2014. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg arra gondoltam a csajok nagy része otthon tévézik, netezik, családozik, amíg a fiúk mondjuk sportolnak, buliznak, kocsmáznak stb, ezért van szinte mindenhol fiútöbbség is ráadásul. A csajok nagy részét emiatt szinte csak az utcán lehetne elérni, amikor mennek suliba-melóba. De még őket se érdekli a pasizás úgy látom, kivéve hogyha valami sztárról, vagy ismeretségi körének, vagy a disconak a legcsinosabb 1-2 fiújáról van szó.
2014. ápr. 22. 16:21
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy a legmenőbb fiúknak van egy évben kb 4-5 barátnője, a többieknek meg általában egy, vagy egy sem?
2014. ápr. 22. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos kérdező, ez így van. És 35 évesen is különösen szerencsésnek kell lenned (vagy nagyon pechesnek) hogy találj egy ilyet, mert sokan még 40 éves kiégett milfként se adják lejjebb a csillagászati elvárásaikat. Ha közepes a külsőd, és nem vagy kőgazdag, egyszerűen keresztülnéznek, átlépnek rajtad a nők.

A "van barátjuk" pedig egy nagy büdös kamu volt a részükről.

2014. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem így látom. rengeteg csúnya és szegény embernek van kapcsolata. mindig ugyanaz az eltirzított nóta a barátnőszerzésre képtelen pasik részéről.. képzeld benned van a hiba. a személyiségedben
2014. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha, és akkor szinte minden embernek a discoban, a konditeremben, a kocsmában, a középiskolákban és otthonülőknek is a személyiségével van a hiba, kivéve mondjuk a szerencsésebb 15%-ot?
2014. ápr. 22. 16:50
 7/11 A kérdező kommentje:
A csajoknak pedig "hibátlan" személyiségük van, kinézik a sztárokat a tévéből és magazinból hogy az a mérce, majd aki fiú külsőre hasonlít azokhoz azzal jönnek össze, akkor is ha csajozógép, agresszív, vagy iskolázatlan. :)
2014. ápr. 22. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Nekem sosem tetszettek sem a kigyúrt, sem a túl helyes, sem a kőgazdag pasik...sőőőőt. Sokkal inkább a kedves, egyszerű srácok. Szerintem is benned van a hiba. Már a kiírásból is látszódik, hogy teljesen gyökér vagy. Mi az, hogy "gyereket eltartatni akaró nő". Te normális vagy? Igenis 35 évesen sok férfi boldog, mert van szerető családja, gyereke. ha így folytatod, neked tuti nem lesz
2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magadra ismertél, #8?
2014. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy amikor nem kellett az anyagi támogatás, meg a (pót)apuka, akkor alig állt szóba a hétköznapi, vagy az egyetemista-főiskolás emberekkel, inkább rázta magát a discoban a barátnőjével szinte rá se nézve a hétköznapi pasikra. Aztán pedig amikor ilyen érdekei vannak, akkor érdeklődik. Miért olyan nehéz az átlagos, nem kiemelkedő kinézetű emberekkel is beszélgetni, kedvesnek lenni, nem később a pénzéért, hanem mert mondjuk több barátod lesz, vagy ilyesmi?
2014. ápr. 23. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!