Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok sajnos valószínű, h alaptalanul. Ezzel rontom el a napjainkat, ahelyett, h jól érezném magam és boldog lennék! Szeretném kiélvezni, h szeretjük egymást, mégis ha nem vagyunk együtt, egyből rosszra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig aggódom,ha nincs velem mit csinál, ha dolgozik,ha haverokkal van, már attól a gondolattól rosszul vagyok,h nőkről beszélnek ő meg egyetért h ez vagy az jó nő. iszonyat féltékeny vagyok, pedig nincs okom! mit tegyek,nem akarom elveszíteni, hanem csak végre boldog lenni, mert vele lehetne,ha nem lennék ekkora idióta...23/N
2014. ápr. 23. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az jó jel, hogy legalább tudod, hogy problémád van. A gyökere leggyakrabban önbizalomhiány. Mivel nem tartod magad elég jónak, ezért folyton agyalsz, hogy a konkurencia elhappolja a párodat. A másik ok pedig az lehet , hogy bizalmatlan vagy úgy általában az emberekkel szemben. Van ennek valami gyerekkorban rejtőző oka? Mikor valaki visszaélt a bizalmaddal? Mi volt az első ilyen eset? Ezeket tedd fel magadnak, aztán szépen rá lehet jönni az okokra, és ki lehet bogozni.
2014. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,h mi az oka. volt egy óriási szerelmem, akiben vakon bíztam és amikor kiderült h megcsalt hideg zuhanyként ért. óriási csalódás volt. kibékültünk,de onnan többé nem bíztam benne és meg romlott a kapcsolat. viszont azt is tudom,h a jelenlegi páromat nem hasonlíthatom hozzá és ő nem is olyan, csak nem szeretnék megint csalódni, nem bírnám ki
2014. ápr. 23. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél farkasember! Az kétségek nélkül szeret! :)
2014. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban meg akarod oldani kell egy pszichológus mert tartósan a kapcsolat rovására fog menni a dolog.
2014. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az okát is todod, akkor csak azt kellene valahogy elfogadnod, hogy az életben nincsenek garanciák. Bármi bármikor megtörténhet, elhagyhat a párod, elvesztesz valakit satöbbi. Fog ilyesmi veled történni? Nagyon valószínű, hogy igen. Mindenkivel megeshet, hogy valami balul üt ki.


Most akkor otthon féljek, rettegjek, nehogy kilépjek az utcára mert akár elüthet egy teherautó?

Féljek állandóan attól, hogy megcsalhat a párom?

Van értelme félni a élettől?


Ha valami rossz történik, majd túlélem, ahogy eddig is. Ennyi.

2014. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mindenki egyforma. Az előzővel szívás volt az nem jelenti hogy a következő is az lesz.Nem lehet általánosítani. Indulj tiszta lappal mintha mi sem történt volna. Az előzőre meg leplet rá. Már amúgy is vége
2020. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!