Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma összevesztünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma összevesztünk a barátommal telefonon. Mindkettőnk a saját igazát mondta, s egyőnk se engedett. Délelőtt óta nem keresett. Mit kéne tennem? 25L-21F

Figyelt kérdés
Fáj nekem, hogy egyre gyakrabban csak akkor keres, ha valami gondja van, vagy kérni akar valamit. (Pl. kölcsönt, vagy valakivel összeveszett és elmondja nekem, stb.) Ha nincs probléma, van mikor egész nap nem hív, csak este. Ezt szóvá tettem neki, és megharagudott, hogy érdekembernek tartom. Nem tudom, mit gondoljak. Egyébként több, mint másfél éves a kapcsolat. Nem tudom, keressem, vagy ne. Tudom, hogy meg kéne beszélni, én szeretném is, de nem tudom vele, mert mindig felkapja a vizet, nem hallgat végig.
2014. ápr. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
kell neked egy tacskóval járni 25 éves nő létedre XD epic. járj korod bélivel. azok már komolyabbak.
2014. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az! itt vagyok én is és nem találok egy rendes nőt. te meg leáll ilyen kis pö...kkel.
2014. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Mogyi

2014. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
komoly lehet, ha nem tudnánk kommunikálni már egy alap dolog veszett volna el, valszeg megmutatnám neki, hogy nézd az ott az ajtó azon kell kimenni.
2014. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért... túlreagálod. Hisztis vagy. Nem gondolod, hogy nem akar sok telefonszámlát és azért csak este hív? Önző vagy...nyilván neked sok a pénzed, ezért ezt nem tudod megérteni. Ezt csak abból gondolom, hogy adsz neki kölcsön. Vissza szokta fizetni? Ha igen, akkor becsületes. A párok általában vigasztalást várnak egymástól, ha valami rossz történik velük... ezért hív fel olyankor.. te meg leszúrod, hogy még rosszabb kedve legyen. Nálunk is van, hogy csak este beszélünk, de én nem hisztizek ezen. Régen nem volt telefon, internet, mégis hetekig megvoltak nagy távolságokban a párok úgy, hogy nem beszéltek. Vagy talán akkor is hisztizni kellett volna?!
2014. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De az tényleg baj, hogy nem tudjátok megbeszélni a dolgokat. (előző vagyok)
2014. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!