Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbízni újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbízni újra a férfiakban?

Figyelt kérdés

Elég sok csalódás ért eddig a párkapcsolatok terén, mivel nagyon vágytam már a szerelemre, olyanokkal is kezdtem, akiknek láthatóan nem voltak "tisztességesek" a szándékaik, -csak mert naiv voltam. Sorra át is vertek, megaláztak, megcsaltak.

Most viszont megismerkedtem valakivel, aki nagyon rendesnek tűnik, de egyszerűen félek megbízni benne. Tartok tőle, hogy belehabarodok és ő is összetöri a szívem, vagy a bizalmatlanságom teszi tönkre a dolgokat. Mit tanácsoltok?


2014. ápr. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mostmár nagyon szedd össze magad, és kezdj el bízni bennük. Mi az, hogy nem bízol ? A nők ugyan ezt csinálják a férfiakkal...
2014. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
L22
2014. ápr. 23. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
A korod nem írtad: 14L :D
2014. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a férfiakkal van probléma, hanem veled, túl gyors tempót diktálsz és túl hiszékeny vagy.
2014. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyors tempót? ezt hogy érted?
2014. ápr. 23. 20:02
 6/6 Mr. Truth ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sajnos nem tudok együtt érezni a problémáddal mert van olyan pasi aki komoly hosszútávú kapcsolatot keres. Ez a srác őszinte, figyelmes, intelligens ergo kommunikálni is lehet vele, dolgozik és igen : létezik. Ez a srác nem olyan mint a mostaniak hogy lenyomja a fejed az ágyékához és megvan a romantika... Ez a srác odafigyel rád és hallja is amit mondasz...

Ez a srác én vagyok és nemcsak rám igaz ez... Sok hozzám hasonló van és az a poén hogy ezek a srácok egyedülállók. Igen, jol sejted ezek azok a pasik akik bepróbálkoznak és ijedten elhessegetitek őket mert nem felel meg valamiért... Mert ő komolyan gondolja a dolgot és "jaj, talán epp ezért vannak nekik is bizonyos elvárásaik" amik ilyen, olykor lehetetlennek tünő dolgok mint pl a hüség és egymás kölcsönös tisztelete...

Igen igazad van biztos nekik, nekünk is vannak hibáink ( én pl sokat pofázok) de ti sem vagytok tökéletesek... Ezt gyakran elfelejtitek. Szóval kicsit gondolkozz el és ne az osztoneid hanem a jozan eszed vezessen... És akkor majd nem akadsz fent azon hogy valakinek elállo fulei vannak vagy dongalábai vagy csak egyszerüen normális... Akkor majd neked sőt nektek hölgyeim lesznek végre rendes partnereitek... És mikor megtanuljátok leszarni más irigyek véleményét akkor béke lesz és harmonikus kapcsolatok tömkelegei az utcákon...


Persze vannak kivételek de azok akik most le fognak pontozni... Azért fogják mert őket már kiforgatták önmagukbol a média és telebeszélte a fejüket demagóg hülyeségekkel, de a lelkük mélyén tudják hogy talán igazam van... És az igazság gyakran fáj...

2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!