Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok képtelen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen az elköteleződésre?

Figyelt kérdés

24 éve múltam. Eddig még nem volt épkézláb kapcsolatom. Ismerkede-ismerkedem, de már akkor is meg kell erőltetnem magam, ha el akarok hívni valakit randira. Arról meg ne is beszéljek, hogy komolyan gondoljak rá.

Egyszer volt 1 hónapos kínlódásom egy lánnyal, de azt sem akartam, pedig bejött. Mi van velem? Nem értem... Pedig több lány is próbálkozott nálam, és mindig rajtam múlott a dolog.


2014. ápr. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek az elköteleződéshez semmi köze
2014. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt elköteleződés = komoly kapcsolat kialakítása.
2014. ápr. 23. 19:50
 3/4 anonim válasza:
Valószínűleg nem volt még olyan lány az életedben, aki igazán fontos lett volna. Mert ha találkozol valakivel, akibe tényleg beleszeretsz, akkor nem akarsz majd nélküle lenni..És ez nem így megy, hogy majd akkor fogod magad és elköteleződsz, hanem akkor majd nem akarsz más csajt..Az meg alapból gáz, ha egy lány próbálkozik nálad és nem fordítva és szerintem egyáltalán nem nagy csoda, hogy ezek után velük nem akartál semmi komolyat. Szerintem semmi gáz, csak türelem. 24l
2014. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért az elég szomorú, ha még 24 éves koromig nem volt ilyen.
2014. ápr. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!