Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ez most akkor ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez most akkor ciki vagy nem?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok egy sráccal, és nem tudom miért, de folyamatosan olyan erős szexuális vágyat érzek iránta, mint eddig senki iránt! Ez most ott jár, hogy naponta többször szexelünk, de már megkaptam tőle hogy ninfomán vagyok. És kezdem már magam kellemetlenül érezni emiatt...

Nos a kérdés az lenne, hogy most akkor ez ciki? Próbáljam magam visszafogni, vagy ti férfiak, szeretitek ha egy nő ilyen?


2014. ápr. 23. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nimfomániás, csak eltér a szexuális igényetek.
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretjük, ő hülye..
2014. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komolyan megfogalmazódott benned?
2014. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiú egy töketlen barom.
2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szar érzés úgy olvasni végig egy ilyen hosszú kérdést, h a végéig nem is tudom fiú kérdezi vagy lány.


Én szeretem ha ilyen egy, de most nincs barátnőm. Gondolom ha járnánk és már szétkopott volna a fitymám a boldoggátételedben, engem is idegesítene.

2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Én még mindig visszasírom első barátnőmet, akivel az átlag napi 5 volt :D
2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok. :)
2014. ápr. 23. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem normális, hogy napi több szex sem elégít ki.
2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!