Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a pua, csajozási tanácsok és egyéb ilyen oldalaknak van valami hasznuk?

Figyelt kérdés
Amikor önbizalom hiányos voltam állandóan ezeket az oldalakat néztem remélve, hogy hasznos információkat és technikákat találok benne. Természetesen nem lettem tökösebb tőlük. Most visszaolvasva néha lefordulok a székről amilyen tanácsokat adnak, mellé nagyon lehúzzák az embert, ha valaki fizet a tanfolyamukért. Szerintem nem ilyen témakőrből kéne állnia, hogy szólítsunk le egy nőt hanem hogy hogyan fogadjuk el magunkat és hogyan legyen önbizalmunk, fura ezekről még nem írtak cikket.
2014. ápr. 23. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van hasznuk, egyesek egész jól megélnek belőle.
2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egész egy nagy hülyeség, felesleges erre alapozni.Szerelem nem lesz az egészből, max testi vonzalmat tudsz kelteni, az meg jóformán csak a könnyűvérű lányoknál hoz eredményt.Szóval hogyha 1 éjszakás kalandokat akarsz, akkor még talán-talán hasznosak azok a "tanácsok", de hogyha tartós, jól működő kapcsolatot szeretnél, akkor egy nagy hülyeség az egész.
2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy igen! :D
2014. ápr. 23. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Van hasznuk. Egyes emberek megtömik a zsebüket, kihasználják a életképtelenek nyomorát, és megfejik őket. Cserébe kapnak pár jó tanácsot. Pár napig jól érzik magukat, majd visszatérnek sivár kis életükhöz. :D
2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki ronda, annak semmit sem ér az egész.
2014. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nincs olyan módszer, amivel "minden csajt" "föl lehet szedni" (viszont vannak olyan emberi tulajdonságok, amik a legtöbb lánynak tetszenek (pl. egészséges önbizalom))

ha gondolod, írhatsz erről cikkeket

2014. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 without válasza:
egyszer én is utána néztem ennek értelmet keresve hajtott a tudás vágy hogy kb ugyan ez a kérdés foglalkoztatott a következőre jutottam: kifelé minden jó ahogy a legtöbb cégnél és ahogy a legtöbb cég ez is profit orientált nekik nyilván teljesen mind egy hogy mennyire leszel sikeres csak fizess sok ingyen tippet is adnak ami lénygében reklám/kedvcsináló, továbbá ha alaposabban megnézed az ingyen tanácsaikat akkor egy pszichológiai manipulációt fedezhetsz fel ők lényegében nem csajozni tanítanak hanem a tudat alatti jelek manipulációs fortélyait lesheted el ha ügyes vagy ez pedig egyszerű viselkedés kutatás ilyennel ingyen találkozhatsz a NatGeo-n ott még ráadásul kutatók és szakemberek magyarázzák el a dolgok menetét ez a pua lényegében mások által felfedezett dolgokból húz hasznot, és ezt nem csak azért mondom mert én is srác vagyok és irigylem a sikerüket hanem valaki szintén feltette valamilyen fórumon ugyan ezt a kérdést neki olyan nők válaszoltak akiknek már volt dolguk ilyen pua-kal és szerintük bunkók tolakodók és lényegében csak a saját egojukat fényezik,
2014. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Még régebben feliratkoztam rájuk és mai napig küldik az e-mailjeüket.
2014. ápr. 23. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen is van haszna! én ugyan nem fizetnék érte, de torrentről sikerült letölteni az anyagokat és bele is olvastam már. úgy tűnik, hogy hasznos, gyakorlatias tanácsokat adnak a srácok. nem próbáltam ki, hogy működik-e, de logikusnak amit mondanak. a magabiztosság és a megfelelő fellépés elengedhetetlen és az sem árt ha jól tudsz manipulálni másokat.
2014. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 without válasza:
Ha sose probaltad ki gyakorlatban honnan tudod h mukodik-e?elmeletileg ugyan mar
2014. ápr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!