Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a körömfestés/sminkelés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a körömfestés/sminkelés?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttem a barátommal, rendszeresen festettem a körmeimet, néha szemceruzával kihúztam a szemem, fülbevalókat hordtam, illetve többször is feltűztem a hajamat.

Miután összejöttem a barátommal, megtudtam, hogy ő nem szereti, ha egy lány sminkeli magát, ha festve vannak a körmei. Nem szereti, ha fel van tűzve a hajam, illetve ha fülbevalókat hordok, egyszóval amiket hordtam azokat nem szerette. Nem volt túl nagy lemondás számomra, hogy mellőztem ezeket a dolgokat: magamtól tettem le róluk.

IDén viszont megkérdeztem a barátomat, hogy zavarná-e, ha kifesteném a körmömet. MOndta, hogy maga a festett köröm zavarja, de fessem ki nyugodtan. Kifestettem, és megszerette, viszont mondta, hogy az xy színeket nem szerti. Én ennek ellenére egy hasonlóra most kifestettem a körmömet.

Sminkelni is elkezdtem, ami szintén nem zavarja, viszont most is bennem van a félelem, hogy mi van, ha ez illúzióromboló a számára?

Fiúk, tudom, hogy buta kérdés, de nagyon sokat számítanak az ilyen apróságok?


2014. ápr. 23. 22:44
 1/4 viktorvarga ***** válasza:
nekem se jön be ez a stilus.az erőltetett szépség nem menő
2014. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szemkihuzas nekem bejon, egy bizonyos mertekig. Koromfestessel nincs bajom, de festek nelkul az igazi.
2014. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos vagy, hogy megkerdezted tole :) nekem anno ez eszembe se jutott, hogy rakerdezzek, ugy voltam vele, hogy ha nem tetszik neki, hogy sminkelem magam akkor igy jart. Ugy fogadjon el amilyen vagyok. :) persze mindig szolid sminket raktam fel, torekedtem az igenyes es tiszta munkara. miota kozmetikis vagyok megjobban :) de szerintem a pasiknak szamit, hogy a noje nezzen ki valahogy. De ez csak az en velemenyem :) 21/l
2014. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nemtom hány évesek vagytok de gondolom időközben a barátod is fejlődik és rájön h bizony a nők sminkelik magukat, inkább a tinikre jellemző a 0 smink

egyébként rendes vagy h megkérdezed.

bár smink témában nem tudok hozzászólni, mert nekem tetszik, de pl a barátnőmnek egy halom olyan ruhadarabja meg cipője van, amire pár évvel ezelőtt azt mondtam volna h ocsmány, ő vett magának és mostmár nagyon bejön :D szóval az ember ízlése azért tud adoptálódni

2014. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!