Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalkak? 12/L van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalkak? 12/L van egy fiu akinek tetszem de nincsen belemzugva mit tegyek hogy belemszeressen vagy elhivjon valahova? Az olyan valaszoktol kimeljetek, hogy fiatal vgy meg barbizz ne torodj ezzel stb.!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
idd meg a kakaód és menj aludni, ja és moss fogat mert a foghalál eljön a fogadért
2014. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudzs olyat tenni, mert 12 évesen nincs az az ember aki szerelmes,mmert tényleg fiatal vagy hozzá, nem tudod milyen az, még nem vagy rá kézs..

Tetszhet valaki, vonzódhatsz is hozzá..de a szerelem más kérdés..

2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg hányig tud elszámolni és melyik a kedvenc legója.
2014. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na ezektol.a.valaszoktol kimeljetek ha csak iluet tudtok.akkor inkabb ne.is szoljatok.hozza!!!
2014. ápr. 24. 06:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor hazudjunk?

Vesd magad a lába elé... Hogy szerede,més ennyi.l


Gerekek......

2014. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ne ne hazudjatok inkabb ne szoljatok hozza!!!
2014. ápr. 24. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs,de a bátyám 20 éves és nincs csaja.Úgyhogy 12 évesen még ne pasizz.15/L
2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Amúgyis a 12 évesek 10 órakor már rég alszanak
2014. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó-jó! Felfogtuk... kicsi ehhez, de attól még ő is beleeshet valakibe, csak buta hozzá. (Nem akarlak téged bántani kérdező.) Szóval... igazatok van szerintem is, mert nem kéne, de hát...



Kérdező:

Ilyen korban minden a barátság! :) Ez legyen a fő célod. Beszélgess vele, mosolyogj rá meg minden. Mutasd meg neki, hogy az élet jó...

A fiú biztos mosolyogni fog miattad, és jobban megkedvel. Barátkozz össze vele jobban, és majd 5 év múlva kiderül, hogy tényleg szereted-e...

2014. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te ezt a kérdést tetted fel:Van egy fiú akinek tetszem,de nincs belémzúgva.... Az első két sort másoltam be ami értelmetlen.Szerintem nem csak nekem tűnt fel.Azt tanácsolom először tanulj meg fogalmazni.Utána lehet flörtölni csak. Xd
2014. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!