Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy 3 év után is még mindig találok dolgokat a barátom lakásán, ami az exé volt?

Figyelt kérdés

Már több, mint 3 éve szakítottak, túl van rajta, de mégis, azóta is találok cuccokat...Szinte már betegesen keresem, hogy mind kidobhassam. Úgy érzem kezdek becsavarodni. Ha meglátok pl. csak egy kézírást, amiről úgy gondolom az övé lehetett, már az egész napom elromlott miatta...

Normális az, ha egy felnőtt férfi a jelenlegi barátnőjével selejtezi ki az ex csaja cuccait? Minél több dolgot találok,annál nagyobb szakadék kezd köztünk kialakulni és úgy érzem ilyenkor, kezdek elhidegülni.

Hozzáteszem, nekem ő az első, csak hogy értsétek a kiakadásom, szóval nincs semmi tapasztalatom. Csak azt tudom, hogy nagyon nagyon fáj.

Ha tudta, hogy odaköltözöm miért nem takarított ki jobban? Néha annak tudom be, hogy "csak" férfi és nem törődik ilyen "apróságokkal". De ez engem akkor sem vigasztal. Szóval ez már megint a túlérzékenységem miatt lehet? Alaptalan?


2014. ápr. 23. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy még mindig keresed.
2014. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, hgy keresed..

Mi 6 éve vagyunk együtt a parommal, aki már a férjem..

De igen van az exemtől dolog, sőt a fotőkat s megtartottam, otthon a "gyerekszobamban" még van is oylan kep amit ő csinált, a féjemnek is van emlékdoboza ..

..

Sőt én is találkoztam már exével, és ő is a enyémmel..

Mit görcsölsz ezen?

Gondolom nem a szexu tangája maradt ott, vagy meg?

2014. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az első pasinál jellemzően ilyen betegek vagytok


elmúlik

2014. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:) De ha találok valamit, akkor biztos van még más is. Meg akarok szabadulni mindentől. Később sem lesz jobb rájuk találni.
2014. ápr. 23. 23:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Édes Istenem...
2014. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ki is dobnám a selejtező pitsát, ha nekem lenne a nőm! :D


30+F

2014. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt az exen parázós dolgot...

Anno együtt voltak, a múltjának egy része, nem fogod tudni kitörölni. Vannak közös emlékeik, és ezek nem fognak kitörlődni, csak mert téged idegesít. Fogadd el! Ilyen hozzáállással elveszíted.

2014. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

xard már le,mert ez fogja elcseszni a kapcsolatotokat nem az cuccok

NE FOGLALKOZZ EZZEL

szexelj vele sokszor az jobb "dolog"

2014. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha lenne gyereke, őt is kiüldöznéd?

Ez már erősen beteges, ahogy csinálod! Nem kicsit, hanem nagyon is beteges!

2014. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én párom azt csinálta, hogy az egérpad olyan volt, amibe lehetett csúsztatni fényképet, ott volt a volt barátnőjével, majd mikor összejött velem, kb. 2 hétre rá kivette, lefordította, majd vissza beletette. :D Zavarni zavart, mikor megláttam, pár perccel később meg elkezdtem röhögni, hogy arra nem lusta, hogy visszacsúsztassa, de arra igen, hogy mondjuk bele tegye pl. egy könyv lapjai közé.
2014. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!