Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerdánként focizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerdánként focizni jár, de nagyon furcsa. Hozzám már nem nyúl, csak ha nagyon nyomulok lezavar egy gyors menetet, de belém csak kapaszkodik. Lehet valakije?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
This-is-s-bingo!
2014. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kéthavonta "hagyja magát", de abban sincs semmi köszönet. Nem csókol meg, nem simogat, csak forgat össze-vissza, meg kapaszkodik. Sokszor okoz fájdalmat. Próbáltam már vele megbeszélni, de akkor megsértődik és napokig nem szól hozzám. Ő 33, én 29
2014. ápr. 24. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges. Biztos hogy focizik?
2014. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok ott, nem tudom. A cucca izzadt az biztos
2014. ápr. 24. 08:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Az most tökmindegy h focizik-e, de veled baja, ez biztos.

Ezzel törődj, ne a focival vagy a megcsalással, ezt próbáld kideríteni.

2014. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom :(( de hiába próbálom vele megbeszélni, nem válaszol, nem mond semmit. Sosem volt jó köztünk a kommunikáció, de most halál. Próbálok a kedvében járni, meglepni figyelmességekkel, odabújni hozzá, simogatni, de vagy elutasítóan viselkedik, vagy nem reagál semmit.
2014. ápr. 24. 08:41
 7/12 A kérdező kommentje:
13 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek első kapcsolata
2014. ápr. 24. 08:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt nagy baj van. Az, hogy menthető-e a kapcsolat kettőn múlik. Ha van valakije, még nehezebb helyrehozni. Lehet, hogy munkahelyi gondjai vannak. Tényleg próbáld meg valahogy kideríteni, mert e nélkül nem sok esélyt látok. Sok sikert a próbálkozásokhoz.
2014. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha nem lenne gyerekünk, már biztos, hogy elváltunk volna :(
2014. ápr. 24. 09:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne a gyerek tartson össze titeket, mert azt ő sínyli meg.

De minden esetre utána járnék egy kicsit a helyedben.

Menj el váratlanul a meccsére, hívd fel napközben, hogy merre jár, vagy lepd meg egy-egy váratlan talival. Rá kell szánni az időt.

2014. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!