Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A párom 30/F bejelentette,hogy májusban 2 olyan hétvége is lesz,amikor nem szándékozik itthon maradni. Hó elején a kollégáival horgászbuli lesz , hó végén pedig 1-2 napos foci a már nyugdíjas és a jelenlegi munkatársakkal.

Egy hétvégét "áldoz" rám, de még azt sem biztos, az a szülinapom napja lesz hó közepén.

Nem volt bunkó, igyekezett hátulról jövősen felvázolni,hogy úgy érezzem van beleszólási jogom,de egyértelmű volt,hogy ha esetleg azt mondanám,hogy nem akkor egész életemben ezt hallgathatnám, főleg hogy a tavalyiból kimaradt, éppen akkor költöztünk.

Nagyon szeretem és nem is tudom,hogy kezeljem. Oké, évente 1-2x van ilyen, de a volt barátomból kiindulva attól félek, ha egyszer rákap akkor rendszeres lesz. És az is zavar leginkább,hogy így 7ből 7 napot 2 héten keresztül nincsen itthon, nem találkozunk, nem érintkezünk , ráadásul mindig engem cseszeget,hogy nincs pénz semmire, de erre érdekes módon van, már csak ha az útiköltséget is számolom nem kevés pénz..

Lányok, akik hasonlóan éreztek? Hogy küzdöttétek ezt le?

Természetesen rábólintok, csak közben legbelül még sincs olyan jó érzésem. El tudok menni én is családdal, barátokkal bulizni, mókázni ettől nem esek kétségbe, a hét nagy részén egyébként is egyedül vagyok.

Ja igen, ezt is idevágta hozzám,mikor látta ,h nem annyira őszinte a mosolyom, hogy: " Megengedem,hogy te is elmenj csajbulizni". Kegyes.. :)

Szóval igyekszem megértő társ lenni már csak valahogy magammal kéne megküzdeni.


Kérlek benneteket hanyagoljátok a gúnyos, bunkó megjegyzéseket, nem kötelező válaszolni. Köszönöm :)



#hétvégi buli
2014. ápr. 24. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én erősen végiggondolnám a kapcsolatunkat, aztán vele közösen beszélném meg, hogy van e értelme folytatni. Az nem jó, nem értelmes emberek páros léte, hogy csak az egyik akarata érvényesül. Kettőtök boldogságáról van szó: nem élhettek egyoldalú kompromisszumokkal.
2014. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél messzebbre engedem a kutyát,annál inkább vágyik rá,hogy visszajöjjön hozzám. Mindig megérzi minden mozzanatomból,h mennyire vagyok biztos magamban. Ez pszichológia. Meg is fordíthatod. Ha Te mászkálsz el többet előle,akkor ő fog üldözni Téged.
2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, h mi a probléma. Nálunk én is, meg a párom is el szoktunk járni külön s bulizni. Ez szükséges, amúgy se lehetünk mindig egymás nyakán. Sőőőőőt, még apukám is el szokott menni a céges bulira, ahogy anyukám is. Sőőőőt, a nagytatám is szokott kanbulizni, és a nagymamá is találkozik a régi tanítónő-kollégákkal... Akkor mi is a gond?
2014. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A probléma két részből áll. Ha jól értem amúgy is ritkán találkoztok. A probléma valójában EZ!

Az, hogy egy évben 1-2x a barátokkal,kollégákkal,stb... valami alkalmi összeröffenésre elmegy az a LEGKEVÉSBÉ

sem az. Ezt tiltani, ezen ellenkezni kapcsolati öngyilkosság. A lemondások sorozataként éli meg, ami idővel

a kapcsolatot fogja eredményezni. Azt jól látja, hogy ebbe az elejétől fogva nem megy bele. Jól teszi.

Természtes, normális, rendes kapcsolatban fel sem merülhet, hogy az egyén szabadáságt behatároljuk, főleg nem

kitüntetetteb események kihagyásával. (nyilvánvalóan nem arra értendő ha elüt a hajókötél és a korházban kell

téged látogatnia)

Tehát ez igy rendben van. Ami nincsen rendben (nagyon nincsen) az a ritka találkozás, kevés együtt töltött idővel függetlenül a

ettől az eseménytől. Idővel ez is szétdarálja a kapcsolatot. Hadd menjen, érezze jól magát, te pedig a barátnőkkel

ruccanj ki közben. Viszont megoldandó probléma a több együtt töltött idő.

2014. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak. :)

#1 : Azért ennyire nem tragikus a helyzet, nyilván ő is hoz kompromisszumokat, de ez nem a kérdéshez tartozott, jelenleg nekem most ez a szívfájdalmam, de szakítás már csak ne legyen belőle! :) De azért köszi


Valóban az időhiány a legnagyobb problémám és hogy ő nem érzékeli,hogy nekem ez mennyire fontos lenne,hogyha máskor nem,legalább azon a 2 napon együtt tudnánk lenni,amikor ő tök jól érzi magát én meg azon őrlődök,hogy vajon feldereng e még az arca,mert elég ritkán töltünk együtt minőségi időt. Ez viszont úgy érzem már régen nem rajtam múlik, én rengetegszer elmondtam , igyekeztem programokat szervezni, de neki elmondása szerint az is elég mikor együtt alszunk vagy egymás mellett tv-t nézünk. Valószínűleg emiatt visel meg ennyire,hogy most hirtelen nagy szabadságvágya van, de nem fogom visszatartani.

2014. ápr. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!