Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam az érzéseim vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az érzéseim vagy tartsam örökre titokban?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt összehozott a sors egy nálam sokkal idősebb férfival, beleszerettem. Utána 2 évig nem láttam, mert az egyetem más városba szólított. Most viszont megint minden a régi...jókat beszélgetünk, a házasságában azóta sem lett boldog...

Nem merem elmondani neki, hogy beleszerettem..félek mindent tönkretenne...vagy mégsem?


2014. ápr. 24. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tönkretennéd a házasságát? (még ha azt is mondja hogy nem jó). Csak barátok vagytok, vagy több is van? Ha csak barát, és ő semmi hasonlót nem érez mint te, akkor lehet jobb ha nem mondod el, mert még a barátságát is elvesztheted. Ha viszont ő is szeret, és akár el is válna miattad, akkor elmondhatod...
2014. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak is kizárólag barátság van köztünk, egymás társaságában jól érezzük magunkat.

Ebben nem vagyok biztos, hogy ha elmondom, akkor marad-e minden a régiben...

2014. ápr. 24. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen ki lehet deríteni mit szeretne. Tisztázd vele nyugodtan, ha elég intelligens megért.
2014. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!