Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy ilyen nőt valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen nőt valaha is szeretni?

Figyelt kérdés
Külsőre átlagos vagyok, nem vagyok kövér, de nem is vagyok csontsovány. Rossz tulajdonságom: csendes, visszahúzódó vagyok, nem vagyok egy társasági ember, nincsenek barátaim, nem járok szórakozóhelyekre. Szeretek inkább nyugisabb helyekre járni. Ne írjatok privátot mert nem akarok most ismerkedni csak véleményekre lennék kíváncsi.
2014. ápr. 24. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én egy ilyenre vágyom mert magam is ilyen vagyok :) nem rossz tulajdonság amúgy a csendesség :)
2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én hasonló vagyok csak fiúban, lányként/nőként nagyobb esélyed van (szerintem) még így is párt találni :D Szóval igen, lehet egy ilyen lányt/nőt szeretni.
2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen nőket már nagyon utálom,mert rohadt flegmák.
2014. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig még se találtam meg az igazit, de a nagydumások viszont igen.
2014. ápr. 24. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is, lány. És arra jöttem rá, hogy az okosabb férfiak tudnának szeretni, és jópárnak főnyeremény lennék, ha megismernének. De egy bizonyos kor meg kell legyen szerintem (én pl. csak 22 éves koromban kezdtem felhívni pár fiú figyelmét), és a pasik is azért általában legyenek minimum 4-5 évvel idősebbek, hogy a kellő érettség meglegyen.
2014. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ugyan ez vagyok, csak fiúba, és a kérdésedre a válasz: igen. :)
2014. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááát, legyen igazuk a többieknek, hogy tényleg nem reménytelen a helyzet, de én a magam részéről nagyon is annak érzem. 26 vagyok, hasonló természet és még csak nem is érdeklődött irántam senki soha. Foghatnám arra is a dolgot,hogy nem vagyok szép és csinos, de szerintem sokkal nagyobb gond, hogy nem járok el szórakozni, nem járok közösségbe, így esélyem sincs találkozni valakivel.

Írtad, hogy jársz nyugisabb helyekre, ez nagyon jó, csak így tovább. :) Kimozdulni mindenképp ki kell, másképp nem megy. (nekem is erőt kellene már venni magamon...)

2014. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiket te rossz tulajdonságoknak gondolsz, azok nem is azok. Majd írj egyszer, ha úgy gondolod.
2014. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!