Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet kirúgtam, aztán 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet kirúgtam, aztán 2,5 hónap múlva megbántam, mert rájöttem még szeretem. Írtam neki több sms t, de némán van. Hívtam, nem veszi fel. Feladjam? Fél évig voltunk együtt, úgy volt örökre!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Hah.

Legalább a méltóságodat tartanád meg.

2014. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még ne add fel azért.
2014. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,nem valoszinü,hogy visszafogad,es jobban is tenned ha elfelejtened,keress masikat inkabb.Vegre kiheveri 2,5 honap utan a szakitast,erre meg elkezded hivogatni! Keress masikat!
2014. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sza*rügy :D becsületed semmi.
2014. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy szereted:)

csak nincs akivel egyutt legyel, es ez hianyzik neked...

es fel ev nem nagy ido... gyakorlatilag sz elso vizsgan buktatok el, nem erdemes nagy dolgokat belekepzelni

azt meg felejtsd el hogy orokre, mert hulyeseg

2014. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg keresni más csajt/pasit, aztán ha utána is hiányzik az exed akkor próbálkozhatsz tovább.
2014. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
annyira nem hiányzott!
2014. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gyökér vagy, már bocsánat. 2,5 hónap múlva rájöttél, hogy nem jön olyan könnyen új nő, ezért keserítenéd tovább a régi életét.
2014. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kib.szott a masik??? ;D
2014. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ismertem olyanokat akik néhány hónapig együtt voltak,majd fél év szünet köztük.(ekkor jöttem én)Majd a fél év leteltével újra egymásra találtak .(ekkor mentem én)

Ez volt 9éve. Ők azóta is együtt vannak.

2014. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!