Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond van a szexszel, mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van a szexszel, mihez kezdjünk?

Figyelt kérdés

Barátommal már 5 éve vagyunk együtt, ő nekem az első, minden nagyon jó vele. Amikor elkerültem egyetem miatt egy másik városba, akkor csak hétvégente tudtunk találkozni, így hozzászoktam hogy "konzerválom" magam és egy héten 1-2x van csak szex.


Most már együtt lakunk, de panaszkodik, amiért kevés a szex. Ha tehetné minden nap akarná csinálni vagy egy nap többször is. Nekem meg ez már túl sűrű. Már az életkedvem is elmegy, ha szóba kerül a szex, mert állandóan megy a veszekedés emiatt. Hogy nekem a kapcsolatunk elején akkora étvágyam volt, hogy egy nap 3x is csináltuk (ez igaz is) most meg semmi. Meg a hozzáállása is kiakaszt... Például mondta hogy megy borotválkozni, mire én azt mondtam hogy oké, szerintem én is (huncut nézés), ő meg erre azt felelte, hogy "minek? úgysem járok arra".


Meg a másik ami kiakaszt, hogy állandóan kérdezgeti "mikor lesz szex?", meg "akkor lesz szex?". Hát szerintem ez nem úgy megy, hogy majd azt felelem hogy "szombaton 18 óra, 24 perckor lesz", hanem ennek úgymond jönnie kéne magától, helyzetfüggő. Volt már olyan hogy azt mondtam dél körül az ilyen nyaggatására, hogy igen, lesz, este meg mégsem volt hozzá semmi kedvem, aztán vérig volt sértve, hogy én áltatom őt meg hazudok... De most erre mit lehet mondani? Hogy tessék, itt vagyok, ugyan semmi kedvem szexelni, sőt még nedves se vagyok, de nem baj, szétteszem a lábam, aztán szolgáld ki magad?


Azt aláírom, hogy tényleg nagyon visszaesett az igényem a szexre, amikor 2 hét után sincs semmi akkor jogos, hogy a párom már nagyon akarna. De ez nem azért van mert rossz az ágyban, csak megszoktam a szexhiányt, meg ez a rágörcsölés hogy mikor lesz, lesz-e meg stb is rátesz egy jó nagy lapáttal.


Mit tehetnénk?


2014. ápr. 24. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem erolteted meg magad, felre fog dugni. Teljesen jogosan.
2014. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ige, elhidegültél a sok távollét miatt. szerintem csináljatok több közös programot, hogy újra legyenek élményeitek és szokjatok újra össze onnantól jobb lesz a szexuális élet is.
2014. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

eléggé halott



ő nem izgat fel, nem hangol rá, csak használna.


más esetben mondanám verd ki neki, de taplónak ne tedd

2014. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehetöségek:1:"szétteszem a lábam, aztán szolgáld ki magad"

2: Gyere bármikor, de az elsö, hogy hozd meg hozzá az én étvégyamat is!

2014. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez a tényező számít-e, de nem masztizok.
2014. ápr. 24. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is a nagy kérdés, hogy valóban csak ez-e az oka a libidócsökkenésednek, amit gondolsz? Vagy esetleg van más is a háttérben?


Én mindig azt mondom, ezeket dolgokat meg kell beszélni! Mondd meg neki, mi az oka... illetve azt is, hogy ezzel a hozzáállásával nem segít... Amíg kötelességnek, teljesítménykényszernek éled meg, addig valószínűleg nem leszel a régi.

Egyezzetek meg, hogy akkor most egy hónapig nem hozza szóba, szex csak akkor, ha rádjön, és akkor te kezdeményezz!

Ha erre először két hét kell, akkor két hét múlva! Ha reggel, akkor reggel... ha délben a konyhában, akkor délben a konyhakövön kapd el! Spontán, bárhol, bármikor!

A lényeg az, hogy ne érezd teljesítménykényszernek, hanem csak örömnek. Pár ilyen alkalom, és a libidód is visszatér- persze csak ha más ok nincs a háttérben.

2014. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kezdtél el szedni valamilyen gyógyszert?

Fogamzásgátló, stb...

Vagy úgy eszel, hogy nagyon egyoldalúan, vagy fogyókúrázol, esetleg egyáltalán nem mozogsz?

2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miert nem kivanod,talan mar nagyon megszokott lett,talan valami uj ingerre lenne szuksegetek,vagy csinaljatok,mashol,valami izgalmas helyen.Ami lazba hoz teged is. Gondolkodj mi az ami felizgat,izgato lenne szamodra.
2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy nem masztizol...

Lehet, el kellene kezdeni... csak kedvcsinálónak, illetve hogy felébreszd az alvó Csipkerózsikát!


Plusz ami még eszembe jutott: itt a tavasz, menjetek kirándulni! Sokat, kettesben a friss levegőn! A friss levegő, madárcsicsergés, virágos rét csodákra képes! És a második, harmadik alkalommal, ha nem lát titeket senki, és esetleg megmozdul benned valami, akár kint is elkaphatod a szabadban. ;)

2014. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Neeem, nem, jól megvagyunk, csak emiatt vannak veszekedéseink. Igen, az a baj, hogy én már ezt úgy élem meg mint teljesítménykényszert.


Fogamzásgátlót régebben is szedtem, szerintem nem amiatt van. A mozgáshiány és az egyoldalú étkezés viszont jellemző nálam. Az a baj velem, hogy nem is szoktam érezni a szükségét úgy hogy "húú de jó lenne most szexelni". Szóval ha meg is valósítanánk amit a 6. válaszoló írt, lehet 3 hónapig sem lenne semmi :S

2014. ápr. 24. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!